• Naim Audio  Mu-so Kablosuz Müzik Sistemi

Naim Audio Mu-so Kablosuz Müzik Sistemi

Ürün Kodu: 929828

Ürün Bilgisi

Naim Audio Mu-So Kablosuz Müzik Sistemi HiFi Bileşeni

Naim Audio Mu-So Kablosuz Music System

Mu-so standart siyah renk hoparlör kapağı ile gelmektedir. Diğer kapaklar renkleri için tıklayın

Mu-so gelişmiş özellikleri ve kablosuz olarak müzik aktarabilmesi ile birlikte birçok kullanım kolaylığını içinde barındırıyor.

- AirPlay desteği sayesinde iPhone, iPad, iPod, Mac ürünlerinden kablosuz olarak bütün müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

- Bluetooth (aptX) desteği sayesinde bütün telefon ve tablet pc'lerden yüksek kaliteli olarak müzik dinleyebilirsiniz.
- Internet radyo desteği sayesinde dünyanın her tarafındaki 40.000'den fazla radyo istasyonuarasından istediğinizi dinleyebilirsiniz.
- Spotify Naim ile buluştu. 30 milyonu aşkın müzik parçası arasından istediğinizi dinleyebilirsiniz. Mu-so, Naim'e özel desteği sayesinde, direkt olarak Spotify merkezi ile çalışıyor. Sizin dinlemek istediğiniz müziği seçmeniz yeterli.  
- UPnP özelliği sayesinde, 24 bit * 192 kHz dahil (stüdyo müzik kayıt çözünürlüğü) bütün müzikleri örneğin FLAC, Apple Lossless, Aiff, Wav, her ses formatında kablosuz olarak dinleyebilirsiniz.
- Multiroom özelliği sayesinde, birden fazla mu-so ve diğer Naim stream ürünleri ile evinizde çok odalı ve çok bölgeli müzik sistemi oluşturabilirsiniz.

- Ayrıca Deezer, Soundcloud, Qobuz, Google Play, Tidal gibi bütün müzik servislerini Mu-so ile dinleyebilirsiniz.

- Video'larının, filmlerinin sesleri ve müziklerini Mu-so ile dinleyebilirsiniz.

Naim'in özel iOS ve Android uygulamaları veya yüksek çözünürlüklü OLED dokunmatik ekranı ile bütün özellikleri kontrol edilebiliyor ve bütün seçimleri yapılabiliyor. En sevdiğiniz müziklere veya favori radyo istasyonlarınıza bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Uzaktan kumandası da mevcut.

Teknik detaylar:

Stereo olarak 2 adet, 3 yollu ve 3 üniteli (bas, orta ses ve tiz ünitelerinde oluşan), toplam 6 adet hoparlör ünitesi bulunur.

Toplam 450 watt gücünde amplifikatörü vardır. Her hoparlör ünitesi 75 watt gücündeki toplam 6 adet bağımsız ampli ile çalıştırır.

Analog ve optik digital ses girişleri vardır. Diğer kaynak cihazlarınıı bağlayabilirsiniz, örneğin pikap, cd player, TV, Digiturk, D-smart, uydu receiver, Apple TV, Playstation, Nintendo Wii, media player, vs. 

USB girişi vardır, usb flash drive veya hard - disklerden direkt müzik dinleyebilirsiniz.

Teknik özellikleri:

Toplam çıkış gücü: 450 watt (6 * 75 watt)

Ürün Yorumları