Mutfak Tartısı

4 Mutfak Tartısı Var
Filtrele

Mutfak Tartısı, Hassas Terazi, Mutfak Terazileri ve Fiyatları

Harika Lezzetler için Hassas Ölçüler

Birbirinden leziz yemekler, kekler, kurabiyeler veya tatlılar yapmanın ilk koşulu malzemelerin doğru ölçülerde kullanılmasından geçer. Nefis tatlara ulaşmak için en iyi yöntem ise bir hassas terazi sahibi olmaktır. Böylece gerekli malzemeyi en doğru ve hassas ölçülerde kullanarak,ailenize ve sevdiklerinize tam kıvamında enfes lezzetler sunabilirsiniz. Mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz hassas mutfak terazisi ürününü bu kategoriden beğenebilir ve en uygun fiyatlar ve avantajlarla sipariş edebilirsiniz.

Mutfak Terazisi Modelleri
Kolay okunabilir, dijital led göstergeli ekranlarıyla öne çıkan mutfak tartılarında şaşmayan ölçüler alabilirsiniz. Minimum ölçme düzeyi 1 gram olan elektronik mutfak terazileri ile hassas tartımlar yapabilir ve 1 kg, 2 kg, 3 kg ya da 5 kg’a kadar ölçme kapasiteli modellerden birini tercih edebilirsiniz. Hemen her modelde bulunabilen dara fonksiyonlu mutfak terazileri ile kullanacağınız kabın ağırlığını sıfırlayarak kap ile birlikte tartım yapabilir ya da farklı malzemeleri birlikte ölçebilirsiniz. Litre ve bardak ölçüm çizelgesi olan mutfak terazisi ile hazneyi ölçü kabı olarak da kullanabilirsiniz. Farklı ölçüm modları ile yağ, un, süt, un, su gibi malzemeleri en hassas ve doğru biçimde ölçebilirsiniz. Ayrıca elektronik mutfak terazileri, malzemelerinizi G, OZ, KG ve LB cinsinden ağırlık birimleri ile de ölçmenize de olanak sağlıyor.

Şık Tasarımlı Elektronik Terazi ile Eşsiz Tatlar
Mutfaklarınızda eşsiz lezzetler üretebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz, Arnica, Bugatti, Premier ve Sinbo gibi markaların hassas mutfak terazileri, Webdenal güvencesi ve ayrıcalığıyla en uygun fiyatlar ve cazip fırsatlarla kapınıza geliyor. Mutfağınızın renklerine ve tasarımına uyumlu renk ve tasarımda mutfak terazileri, mutfağınıza şık bir hava, yemeklerinize, tatlılarınıza ise lezzet katmak için bu kategoride sizleri bekliyor. Modern tasarımları ve canlı renkleriyle size en uygun teraziyi seçebilir, mutfağınıza dekoratif bir ürün kazandırırken harika tatlar yaratabilirsiniz. Yüksek hassasiyetli ağırlık sensörü donanımına sahip şaşmayan ölçüler alabileceğiniz mutfak terazileri çoğunlukla AAA piller ile çalışırlar. Termometre ve zamanlayıcı özelliklerine sahip mutfak tartıları ile ölçüm işlemlerinizden sonra pişirme zamanınızı da ayarlayabilirsiniz.