MSI Z370-A Pro Intel Anakart

Ürün Kodu: 956786
- GTIN: 4719072540395
MSI Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

MSI Z370-a Pro 1151pin Ddr4 Dvi-d Dp Anakart

Z370 A PRO
ZARİF İŞ ORTAĞINIZ
1 4x USB 3.1 Gen1
2 Yüksek Çözünürlüklü DisplayPort
3 HDMI
4 Altın ses jakları, S/PDIF
5 Sağlam korumalı soğutma bloğu
Lider heatsink tasarımı ile maksimum soğutma
6 DDR4 Boost
Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
7 PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
8 Turbo M.2
NVMe desteği ile PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32 Gb/sn’ye varan veri transfer hızı
9 Audio Boost ve dahili amplifikatör
En iyi bileşenlerle optimize edilmiş ses çözümü, 120 dB SNR 32-bit
MSI Z370 A PRO overview
DAHA FAZLA PERFORMANS MI BEKLİYORSUNUZ?
MULTI GPU ÖZELLİĞİNİ DENEYİN!
Oyun tutkunları, uç noktada oyun deneyimi için her zaman daha fazla performans bekler. Birden fazla ekran kartı kullanmak, sisteminizin ne kadar iyi olduğunu anlamanın en iyi yollarından biridir. MSI GAMING anakartlar Multi GPU teknolojilerine tam destek verir. PCIE yuvalarının anakart üzerindeki konumları en iyi termal performans için tasarlanmıştır.
*En yüksek verimi MSI ekran kartları ile sunar
AMD LOGO
multiGPU
SINIRSIZ PERFORMANS İÇİN TASARLANDI
MSI Z370 anakartlar, 8.nesil Intel® işlemcilerin performansını maksimum seviyede sunabilmek için tasarlanmıştır. Yük kalibrasyonu ve optimize edilen PCB ile MSI anakartlar, sisteminizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmanızı sağlar.
Üstün kaliteli güç fazları Loadline Calibration
Premium Power Phases External ClockGen
EŞSİZ BELLEK PERFORMANSI
MSI anakartlar, oyun sisteminizin belleğine daha fazla hız, daha yüksek hızaşırtma yetenekleri ve kararlılık ekleyen özelliklerle donatılmıştır.
Saf Bellek sinyali MSI MSI caption Diğerleri MSI caption
DDR4 Boost performance
EN İYİ UYUMLULUK
Optimize edilmiş hatlar ve tamamen izole edilmiş bellek devresi sayesinde mükemmel kararlılık ve performans sunar. Artık oyun sırasında sisteminizin çökmesinden endişe etmeyeceksiniz.
Best compatibility chart
UÇ NOKTADA DEPOLAMA PERFORMANSI: TURBO M.2
Yldırım hızında bir sistem açılışına, oyunların ve uygulamaların göz açıp kapayıncaya dek yüklenmesine tanık olun. Gen3 x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan transfer hızlarına ulaşabilen Turbo M.2, geleneksel SATA3 bağlantısına göre 5 kat daha hızlıdır! Hatta isterseniz M.2 Genie ile cihazları rahatça RAID için bir arada kullanabilir, çok daha yüksek performansa ulaşabilirsiniz.
Performance NVM
Turbo M.2
X-BOOST İLE USB PERFORMANSINIZI ARTTIRIN
X-Boost devreye girdiğinde aygıtlarınızın veri transfer hızını daha da yükselterek USB arayüzünde %30’a varan performans artışı sağlar. Bu son derece kolay ve kullanışlı araç aynı zamanda sisteminize bağladığınız USB aygıtları otomatik olarak tanır ve optimize eder.
MSI X-Boost performance
SUPER CHARGER: TELEFONUNUZU ve BATARYA İLE ÇALIŞAN CİHAZLARINIZI HIZLI ŞARJ EDİN
MSI Super Charger destekli USB portuna bağladığınız cihazlar çok daha hızlı şarj olur. Sıradan USB bağlantı noktasına göre daha fazla güç sunan bu portlar ile akıllı telefon, tablet ve dahili bataryaya sahip diğer USB bağlantılı cihazlarınızı çok daha kısa sürede şarj edebilirsiniz.
super-charger
SİSTEMİNİZ PCI-E STEEL ARMOR İLE KALE GİBİ SAĞLAM
MSI PCI Express Steel Armor yuvaları, anakart üzerinde daha fazla lehim noktası ile güçlendirilmiştir. Böylece ağır ekran kartlarınız anakartınıza zarar vermez. Steel Armor ayrıca PCI Express sinyallerini elektromanyetik girişime karşı koruyarak daha saf sinyal aktarımı sağlar. Bu da sisteminiz beklenenin üzerinde performans sunarken bile güvenilir ve kararlı bir şekilde çalışır.
fortify
EN KALİTELİ BİLEŞENLERLE ÜSTÜN KARARLILIK
MSI, sektörün en yüksek kalite standardı olan Military Class 6 bileşenler kullanır. Bu yüksek kaliteli bileşenler en zorlu koşullar altında bile sisteminizin akıcı ve kararlı çalışmasını sağlayan en iyi koruma teknolojileri ile donatılmıştır.
MC6
Ti-Mc6
TITANIUM CHOKE II
Ti choke II, daha ufak boyutu ve %30 daha yüksek güç verimliliği ile daha iyi bir hızaşırtma ve kararlılık sunar.
DarkCap
DARK CAP
Üst sınıf anakart tasarımında vazgeçilmez bir bileşen olan Dark CAP, düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ve 10 yılı aşan parça ömrüne sahiptir.
DarkChoke
DARK CHOKE
Özel çekirdek tasarımı sayesinde Dark Choke'un daha düşük sıcaklıkta çalışmasını sağlar, daha iyi güç verimliliği ve kararlılığı sunar.
HUMIDITY PROTECTION
NEM KORUMASI
EMPERATURE PROTECTION
ISI KORUMASI
CIRCUIT PROTECTION
DEVRE KORUMASI
ESD PROTECTION
ESD KORUMASI
EMI PROTECTION
EMI KORUMASI
AUDIO BOOST İLE OYUN KEYFİNİZİ ARTTIRIN
Audio Boost, harici ses kartı gibi çalışan bir HD ses işlemcisidir. Adanmış amplifikatör ve yüksek kaliteli ses kapasitörleri ile devreleri anakarttan tamamen izole edilmiştir. Böylece ses sinyalleri size en saf halleri ile ulaşır ve rakiplerinizin konumunu nokta atışı belirleyebilirsiniz.
LED hatlarla ayrılan izole ses devreleri Chemi-Con Ses kapasitörleri
Isolated audio design with Isolated Audio with RGB LED Line Chemi-con Audio Capacitors
Audio Boost logo
Audio Boost Ohm graph
SANAL DÜNYALARA DALIN
MSI donanımları, yeni teknolojilerin en iyilerini barındırır. Böylece karışık gerçeklik, arttırlımış gerçeklik ve sanal gerçeklik deneyiminiz tamamen akıcı bir şekilde gerçekleşir. Önde gelen VR firmaları ile yaptığımız ortak çalışmalar ve VR optimizasyonu için sunulan benzersiz MSI özellikleri ile hem oyunculara, hem de profesyonellere gerçekçi ve canlı bir deneyim vaadediyoruz.
MSI VR Ready HTC Vive Microsoft HoloLens
Microsoft HoloLens HTC Vive

Ürün Yorumları