MSI Radeon RX 550 Aero ITX OC 2GB Ekran Kartı

Ürün Kodu: 942141
- MPN: V809-2466R
- GTIN: 4719072515133
MSI Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

MSI Radeon Rx 550 Aero Itx 2g Oc - 2gb Miniıtx Ekran Kartı Ekran Kartı

RX 550 AERO ITX 2G OC
    Çekirdek/Bellek
  • Boost Clock / Base Clock
  • 1203 MHz / 7000 MHz
  • 2GB GDDR5
DAHA FAZLASINI TALEP EDİN. RADEON TALEP EDİN! Oyunun Geleceğine Önderlik Ediyor
4.Nesil GCN mimarisi, en yeni MOBA’lardan en popüler AAA oyunlara kadar her türden ve her sınıftan oyuncu için tasarlandı. Async shader ve geliştirilmiş geometri motoru sayesinde çok daha akıcı bir oyun performansı geliyor. AMD FreeSync™ Teknolojisi Oyunlarda takılma ve kırıkları unutun. Tüm çerçeve hızlarında akıcı, bozulmasız bir performans sunuyor. HDR uyumlu Geliştirilmiş kontrast ve renkler sayesinde çarpıcı parlaklık ve canlılıkta bir görüntü deneyimi geliyor.
UFAK CÜSSE, GÜÇLÜ YUMRUK Tam boyutlu bir ekran kartının gücü, akıl almaz derecede küçük bir kasa içinde. MSI AERO ITX ekran kartları, tam boyutlu ekran kartlarına göre daha ufak oldukları için düşük form faktörlü sistemler ve HTPC’ler için mükemmel seçim. Bu sayede her türlü sistemde kullanılabiliyorlar ve akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyorlar.
HER KASAYA MÜKEMMEL UYUM

“Güzel şeyler küçük paketlerden çıkar” atasözü, AERO ITX ekran kartları için söylenmiş sanki! Ufak boyutları sayesinde hem her kasaya girebiliyorlar, hem de ağırlıkları tam boyutlu ekran kartlarından çok daha az.

MILITARY CLASS 4 BİLEŞENLER

Perfomansta belirleyici unsurlardan biri de kullanılan bileşenlerin kalitesidir. Bu yüzden MSI ekran kartlarında sadece MIL-STD-810G standartlarına uyumlu askeri sınıf bileşenler kullandı. Bu bileşenler en zorlu ve uzun soluklu oyun seanslarında ve uç noktada hızaşırtma koşullarında bile yüksek kalite ve kararlılık sunduklarını her seferinde kanıtladılar.

OYUNUN GELECEĞİ

Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz.

AFTERBURNER

MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hızaşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelliştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.

Ürün Yorumları