• MSI A88XM-E35 v2 AMD Anakart

MSI A88XM-E35 v2 AMD Anakart

MSI Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 821906)

MSI A88XM-E35 V2 FM2+ MatX DDR3 DVI VGA HDMI GLAN SATA3 USB3.0 Anakart

İşlemci Soket Tipi: FM2
İşlemci Soket Tipi: FM2+
Yonga Seti: AMD A88X
İşlemci Desteği: AMD A Serisi
İşlemci Desteği: AMD Athlon
Bellek Desteği: DDR 3
Bellek Kanalı: Çift Kanal
Bellek Yuvası: 2
Tümleşik Ekran Kartı: Var
HDMI: Var
DVI: Var
VGA: Var
PCI Express X16: 1
PCI-E X1: 1
PCI: 1
Ethernet: Gigabit
Tümleşik Ses: 8 Kanal
SATA III (6.0): 6
RAID Desteği: Var - Raid 0/1/5
Seri (COM) Port: Var-Kablo ile
Paralel port: Var-Kablo ile
USB 3.0: 2
Form Yapısı: Mikro ATX
Bellek Uyumu: DDR3-1066
Bellek Uyumu: DDR3-1333
Bellek Uyumu: DDR3-1600
Bellek Uyumu: DDR3-1866
Maks. Bellek Desteği: 32 GB
Bellek Yapısı: DIMM
Ekran Kartı Desteği: PCI Express X16
Grafik Arabirimi: PCI Express 3.0
Grafik Arabirimi: PCI Express 2.0
Disk Desteği: SATA (1.5 Gb/s)
Disk Desteği: SATA 2 (3 Gb/s)
Disk Desteği: SATA 3 (6 Gb/s)

MILITARY CLASS 4
Military Class 4, yüksek kaliteli bileşenlerde gelecek nesildir. Hi-C Cap, Super Ferrite Choke ve Dark CAP ile PC'niz zorlu koşullarda bile çok daha kararlı bir şekilde çalışır.

DARK CHOKE
Yenilenmiş özel çekirdek tasarımına sahip Dark Choke, bu sayede çok daha düşük ısılarda ve yüksek performansta çalışarak daha başarılı bir güç kararlılığı ve verimi sunar.

SOLID CAP
Aluminyum çekirdek tasarimi ile Dark CAP, üst sinif anakartlarin simgesi haline gelmistir.Daha düsük ESR (esdeger seri direnç) ve 10 yildan uzun parça ömrüne sahiptir.

MILITARY CLASS ESSENTIALS
Military Class 4, en kötü koşullarda bile sisteminizin kararlılığını arttıran temel bileşenlerden oluşur. Nem ve yüksek ısı koruması sisteminizin her türlü ortamda sağlam bir şekilde çalışması sağlarken yeni PCB yapısı EMI (elektromanyetik girişim) radyasyonlarını sınırlar. Tüm bunlara ek olarak konnektörlerdeki ESD (elektrostatik deşarj) koruması, kısa devreye karşı sisteminizi korur.

Rutubet Koruması
Yepyeni 4.nesil PCB hammaddesi, nemli ortamlarda oluşabilecek rutubete karşı koruma sağlar.

EMI Koruması
Elektromanyetik girişimden etkilenmeyen tasarım ile uzun soluklu kullanımlarda bile güvendesiniz.

ESD Koruması
Elektrostatik deşarj korumasına sahip devre ve bileşenler, anakartınızın elektrostatik hasarlara karşı tamamen güvende olmasını sağlar.

YÜKSEK ISI Koruması
Certificated Military Class 4 sertifikalı bileşenler sayesinde sisteminiz en zorlu koşullarda bile kararlı çalışır.

OC GENIE 4
With the one-second overclocking option OC Genie we're giving you even more performance. Just hit the düğmesi and your PC gets another adrenalin shot straight away. Give your system an awesome performance boost with ease.
*OC Genie destekler 65W K-series APU only

CLICK BIOS 4
MSI Click BIOS 4, Windows 8 optimizasyonlarina sahip en yeni UEFI BIOS sürümüdür. Çok daha hizli tepki vermesinin yani sira, daha akici çalisir ve daha iyi fare destegine sahiptir. Birçok özellikle birlikte gelir. Daha fazla bilgi için özel BIOS sayfamizi ziyaret edebilirsiniz.

LIVE UPDATE 6
MSI Live Update yenilendi! Popüler yazılımımız şimdi en yeni sürücü, BIOS ve yazılımları otomatik olarak indiriyor ve kuruyor. Böylece sisteminizin en yüksek performans ve kararlılık için en güncel yazılımlara sahip olduğunu bileceksiniz.

FAST BOOT
İşletim sisteminizin başlaması için beklemeniz artık gerekmiyor! ! MSI Fast Boot ile sisteminiz yıldırım hızında açılır. Ayrıca GO2BIOS düğmesi ile PC'nizin açılır açılmaz BIOS ortamına geçişi sağlanır.

M FLASH
Fazladan BIOS yongasına ihtiyaç duyan sıradan anakartlardan farklı olarak, MSI'ın M-Flash teknolojisi iki avantaj sunar. Ekstra bileşenlere ihtiyacı yoktur ve aynı zamanda tüm BIOS verisini USB sürücüye kaydetme özelliğine sahiptir. Kaydedilen veri yükseltme ve yedekleme amacıyla kullanılabilmesinin yanı sıraPC'nizi açabilme yeteneğine sahip taşınabilr bir BIOS yongası işlevine de sahiptir..

 • Herhangi bir USB Flash bellek kullanarak BIOS ayarlarınızı yedekler ve/veya geri yükler
 • Yükseltme sırasında ortaya çıkabilecek hatalarda tamir ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Gereksiz tekrar yazma süreçlerini azaltarak BIOS yongasının ömrünü uzatır.

USB 3.0
Compared to the 480Mbps provided by traditional USB 2.0, the all-new USB 3.0's 5Gb/s offers 10 times the transfer bandwidth, so transferring a Blu-ray movie takes less than one minute.

 • 10X Faster Than USB 2.0
 • Up to 5Gb/s Data Transfer Bandwidth
 • Boost Transfer Rate Between Your PC and External Storage Devices

SATA 6GB/S
SATA 6Gb/s, geleneksel SATA 3Gb/s bant genişliğinin iki katı bant genişliği sunar. Anakartınız ve 7200RPM/10000RPM hard diskler ve SSD diskler gibi dahili depolama birimleri arasındaki iletişim hızını iki kat arttırır. Aynı zamanda günümüzde PC performansındaki darboğazı giderecek olan yeni nesil yüksek hızlı dahili depolama cihazları için de uyumlu bir arayüz oluşturur.

 • SATA 3Gb/s standardının 2 katı hız
 • 6Gb/sn'ye kadar bant genişliği
 • Yeni HDD ve SSD'lerde gerçek performans

USB SAFEGUARD
USB Safeguard can prevent motherboards and USB devices from being damaged by short-circuit and ESD (Electro-Static Discharge) with Anti-ESD chips built-into the motherboards. Additionally, the safeguard can protect against such dangers multiple times, and greatly improves product lifespan.

 • All MSI motherboards use USB Safeguard’s anti-ESD chip for thorough protection against ESD damage
 • USB Safeguard is protected against a short circuit and/or ESD without the need for a fuse. It also destekler stand-by power supply

AMD COOL'N'QUIET
AMD Cool'n'Quiet™ Technology reduces heat and noise so you can experience amazing performance without distraction. Combined with core enhancements, included in the AMD processors, that can improve overall power savings, deliver better multitasking and energy efficiency. Cool'n'Quiet technology can automatically adjust processor ratio to throttle CPU speed with four modes.

 • Independent Dinamik Core Technology
 • Dual Dinamik Power Management™
 • AMD CoolCore™ Technology
 • AMD Wideband Frequency Control
 • Multi-Point Thermal Control

HDMI
Hayret verici HD görüntüleri şimdi deneyimleyin! HDMI port(ları) ile donatılan MSI anakartlar en yeni ve en gelişmiş görüntü çıkış sinyali ile benzersiz bir görsel deneyim sunar.

Ürün Yorumları