• Mission  VX Serisi VX-4 Kule Tipi Hoparlör

Mission VX Serisi VX-4 Kule Tipi Hoparlör

Ürün Kodu: 826888

Ürün Bilgisi

Mission Vx-4 Hoparlör

Mission VX-4 Hoparlör

MISSION PERFORMANSI ŞİMDİ DAHA UYGUN FİYATLARLA
Mission VX hoparlörler ileri teknoloji  sürücü üniteleri ve sağlam kabin tasarımları sağladığı üst seviyede enerjik bir akustik performansı şaşırtıcı derecede uygun fiyatlarla sunuyor.
STİL VE PERFORMANS
Mission Hoparlörler, dinleme testleri ve yorumlar ile de kanıtlandığı gibi, her zaman zerafetleri ve şaşırtıcı performansları ile tanınagelmiştir. Karaağaç, gül ağacı ve ceviz kaplama seçenekleri ile sunulan VX serisi, Mission ruhunu modern bir tasarım, daha uygun bir fiyat skalası ve yüksek dinleme keyfiyle yansıtıyor.
ÖDÜNSÜZ KALİTE
VX serisi en uygun fiyat aralığına sahip ürünümüz olmasına karşın, bu Mission mühendislerinin kaliteden veya teknolojiden ödün verdiği anlamına gelmiyor.
Mission’un DiaDrive bas ünitelerinin sahip olduğu üstün bir sönümleme katmanına sahip  lamine lifli çift konileri vokal ve enstrüman tınılarına şaşırtıcı bir berraklık verir. Tiz frekanslar, Mission’un Viotex kumaş kubbesinin gelişmiş bir versiyonu tarafından, üst sınıf SX serisi için tasarlanmış bir evre halkası da kullanılarak destekleniyor.
ABR SÜRÜCÜLER
Zemine konulan modeller hava geçirgen (ported) hoparlörlerde sıkça görülen ve hava türbülansından kaynaklanan distorsiyonu ortadan kaldırarak mükemmel bas yayılımı ve dinamik vuruş sağlayan ABR (ek bas yayıcı) teknolojisine sahiptir. 
KESİNTİSİZ GEÇİŞ KÖPRÜLERİ
Mission’un ileri teknolojiye sahip  ürün geliştirme laboratuvarlarında geliştirilen geçiş köprüleri sürücü ünitelerini kesintisiz bir şekilde entegre etmek için faz optimizasyonuna sahip Acoustic Butterworth 3rd order teknolojisi kullanır.  Bu sayede, müziğe yaşam alanınızda hayat veren dinamik bir dinleme keyfi elde etmiş olursunuz.

Özellikler

Hoparlör TipiKule Tipi
Kutu TipiBas Portlu
Hoparlör Tipi2-way
Bas Sürücü150mm Black Pulp Fibre Cone
Pasif Sürücü3 x 150mm Black Pulp Fibre Cone
Tiz Sürücü25mm silk dome
Hassasiyet87db (1w @ 1m)
Tavsiye Edilen Amp Gücü20-100 W
Peak SPL105dB peak SPL
Nominal Empedans6 Ohms
Minimum Empedans4.6 Ohms
Frekans Aralığı62Hz – 20kHz
Bas Uzantısı53Hz
Crossover Frekansı2.0KHz
Ölçüler980 x 330 x 212mm
Ağırlık15 kg

Ürün Yorumları