Sinbo _smx-2733 Smx-2733 El Mikseri
#3 En Çok Satan Mikser

Sinbo _smx-2733 Smx-2733 El Mikseri

Sinbo SMX-2741 Mikser 350W
#1 En Çok Satan Mikser

Sinbo SMX-2741 Mikser 350W

Tefal MasterMix Beyaz 425W Mikser
#2 En Çok Satan Mikser

Tefal Mastermix El Mikseri - Beyaz

Tefal Mastermix El  Mikseri Kırmızı
#4 En Çok Satan Mikser

Tefal Mastermix El Mikseri - Kırmızı

Braun HM3100WH El Mikseri

Braun HM3100WH El Mikseri

King K 223 Dolce Mikser

King K 223 Dolce Mikser

Arçelik Ar8560 Arçelik K 8560 Eternity Inox Mikser Ve Doğrayıcı Set

Arçelik Ar8560 Arçelik K 8560 Eternity Inox Mikser Ve Doğrayıcı Set

Fakir Sierra 425W Turbo Mikser Beyaz

Fakir Sierra Mikser - Beyaz

King K 223 Dolce Vizon Mikser

King K 223 Dolce Vizon Mikser

CVS Dn 4512 Handmiks Pratik El Mikseri

CVS Dn 4512 Handmiks Pratik El Mikseri

Mikser Çeşitleri ve Fiyatları

 

 

Ev yapımı kek, pizza gibi hamur işleri ile kıvamını kendiniz vermek istediğiniz diğer bütün yemekleriniz için birbirinden farklı mixer modelleri, size mutfakta zaman ve güç kazandırıyor.

Mikser Seti Genel Özellikleri

Akşamüstü misafirlerinize kek yapmak istediğinizde ya da aileniz için en güzel yemekleri hazırlarken yardımınıza koşan standlı mikser veya el mikseriçeşitleri farklı mixer fiyatları ile beğeninize sunuluyor. Gövde ve farklı özellikteki uç kısımlarıyla kullanılabilen standlı mikser veel mikseri modelleri beyaz, siyah, metalik veya açık mavi gibi farklı renklere sahip. İstediğiniz kıvamı tutturabilmeniz için özeltasarımlı çırpma uçlarıyla beraber sunulan mixer modelleri en yoğun karışımları bile bir çırpıda çırpabiliyor.

Farklı Kademelerde Hız Ayarlı Mikser Seti Modelleri

Elinizi ağrıtmayacak şekilde tasarlanmış mikser seti ürünleri turbo fonksiyon gibi yüksek hız ayarı sayesinde zamanınızı verimli kullanmanızı sağlıyor.Ortalama 5 kademeli hız ayarı ve LED veya dijital gösterge ışıkları ile mixer modelleri, karışımınızı istediğiniz gibi hazırlamanıza olanak veriyor. Kablosarma yuvası ile kolayca toparlanıp yerine kaldırılabilen mikser seti modelleri arasında kendi ayakları üstünde durabilme özelliğine sahip, kaymaz ayaklıürünler de bulunuyor.

Kolay Temizlenebilir Mikser Seti Modelleri

Bulaşık makinesinde yıkanabilir tak çıkar uçlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştıran mixer modelleri rahatça temizlenebiliyor. Kolayca temizlenebilirkase, aksesuar ve uç gibi mikser seti aparatları saniyeler içinde takılıp çıkarılabiliyor.

Birbirinden Farklı Mixer Aparatları

Hamur karıştırıcı, çırpıcı, karıştırıcı, yoğurucu fonksiyonlu aparatlar ile karışımınıza istediğiniz kıvamı vermenizi sağlayan standlı mikser ve el mikseriürünleri salça, sosis veya kıyma aparatı gibi daha farklı aksesuarlarla da çeşit çeşit besini karıştırmanıza olanak veriyor. Değişen mikser fiyatları ile çeşit çeşit mikser seti seçenekleri, mutfakta elinizi hızlandırıp dakikalar içinde mükemmel hamur ve tatlılarhazırlamanızı kolaylaştırıyor. Yumurta çırpmak, hamur karıştırmak, krema veya mayonez hazırlamak için birbirinden farklı mixer aparatına sahip mikser seti ürünleri istediğiniz tarifi hazırlamanızda size yardımcı oluyor. Birden fazla kek, hamur işi, pizza, poğaça veya pasta tarifiiçin yumurta çırpmanızı, hamur karıştırmanızı veya krema yapmanızı kolaylaştırıyor.