Mikrotik Cloud Core Router Ccr1036-12g-4s (routerosl6) Firewall

Model: CCR1036-12G-4S
  • Mikrotik Cloud Core Router Ccr1036-12g-4s (routerosl6) Firewall
4.210,80KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
2 İş Günü İçinde Kargolanır.

MIKROTIK CCR1036-12G-4S

Product code
  • CCR1036-12G-4S
CPU speed
  • 1200MHz
CPU cores
  • 36
RAM
  • 4gb
Architecture
  • Tile GX
LAN ports
  • 12
Gigabit
  • Yes
MiniPCI
  • 0
Integrated Wireless
  • No
USB
  • Yes
Power Jack
  • IEC C14 standard connector 110/220V (PSU included)
PoE
  • No
Voltage Monitor
  • Yes
PCB temperature monitor
  • No
CPU temperature monitor
  • Yes
Dimensions
  • 355x145x55cm
Operating System
  • RouterOS v6 (64bit)
Temperature range
  • Max ambient temperature 50C @1.2Ghz; 70C @1Ghz CPU core frequency
RouterOS License
  • L6
Current Monitor
  • Yes
CPU
  • Tilera Tile-Gx36
Max Power consumption
  • 60W
SFP ports
  • 4

MikroTiK CCR1036-12G-4S , Ağ yönetmi için özel tasarlanmış 36 Çekirdekli tilera işlemcisi, 4GB DDR3 1333 MHz Ram, 4 adetSFP portu ve birbirinden bağımsız kontrolcüler tarafından yönetilen 12 adet Gigabit ethernet portu ile saniye başına 24.000.000 paket taşıma 16Gbit/s throughput imkanı sağlamaktadır.

64bit mimarisi baz alınarak yeniden tasarlanan RouterOS işletim sistemininde RAM bellek sınırlandırılması kaldırılmıştır, dilediğiniz zaman cihazınızın bellek kapasitesini yükseltebilirsiniz.

Geniş ölçekli ağ yönetimi için benzersiz bir şekilde tasarlanmış teknik donanımına hayat veren RouterOS işletim sistemi ile ağ
yönetiminizi hiç olmadığı kadar esnek hale getirebilirsiniz.


Cihaz sunduğu yazılım ve donanım özellikleri ile aynı anda 5000+ aktif kullanıcılı ağ yapılarının Dinamik yönlendirme,
Hotspot, PPPoE, Firewall, LOG,MPLS, Gelişmiş QoS, Yük Dengeleme (Load Balancing), Bonding, VPN,BGP,OSPF gibi ihtiyaçlarını
karşılayabilmektedir.

Ürün üzerine konumlandırılmış Dokunmatik LCD panelsayesinde cihazınızın genel kullanım / Port bazlı data kullanım/ bant genişliği / aktif kullanım (Uptime) , Depolama alan bilgisi,İşlemci ve Ram kulanımı, Cihaz sıcaklığı, İşlemci sıcaklığı Beslemevoltajı, Güç tüketimi, Fan devir verilerine ulaşabilir, sistem loglarınıgörüntüleyebilir ,Cİhazı yeniden başlatabilir veya fabrikaayarlarına çevirebilirsiniz. Ayrıca cihaz üzerinde bulunan MicroUSB portuna bağlayacağınız 3G / LTE USB moemler ile hat yedekleme yapılabilirsiniz.

Support SFP modules

http://wiki.mikrotik.com/wiki/Supported_Hardware#SFP_modules

Brand Model Rate Connector/Cable type Wavelength Tested with Works / Doesn't
FinisarFCLF-8521-310/100/1000RJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
FinisarFCLF-8521-3-MD10/100/1000RJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
FinisarFTRJ8519P1BNL-B110/100/1000 1.25 Gb/s 1000Base-SX Ethernet & Dual Rate 1.063/2.125 Gb/s Fibre ChannelLC, MM850RB2011LS-INWorks!
FinisarFTLF8519P2BNL10/100/1000 1.25 Gb/s 1000Base-SX Ethernet & Dual Rate 1.063/2.125 Gb/s Fibre ChannelLC, MM850RB2011LS-INWorks!
UnicaSFP-1.25G-T1000MRJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
DellFTLX8571D3BCL1,25GLC, MM850RB2011LS-INWorks!
UnicaGP-3124-L2CD-C1,25GLC, MM1310RB2011LS-INWorks!
CiscoSFP-10G-LR10GLC/PC, SM1310RB2011LS-INWorks!
CiscoGLC-T1.25GRJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
CiscoGLC-SX-MM1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 1.25GLC/PC, MM850RB2011LS-INWorks!
6COM6C-SFP-T10/100/1000RJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
6COM6C-WDM-0210BSD1,25GBi-Di SC, SM1550/1310RB2011LS-INWorks!
6COM6C-WDM-0210ASD1,25GBi-Di SC, SM1310/1550RB2011LS-INWorks!
6COM6C-SFP-0310D1,25GLC, MM1310RB2011LS-INWorks!
6COM6C-SFP-0301D1,25GLC, MM850RB2011LS-INWorks!
IngellenINSP-T(10/100/1000)10/100/1000RJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
IngellenINSPL-53-BX1,25GBi-Di LC, MM1550/1310RB2011LS-INWorks!
IngellenINSPL-35-BX1,25GBi-Di LC, MM1310/1550RB2011LS-INWorks!
IngellenINSP -LX-SM1,25GLC, MM/SM1310RB2011LS-INWorks!
IngellenINSP-SX-MM1,25GLC, MM850RB2011LS-INWorks!
AXCENAXGT-R1T4-05I110/100/1000RJ45, Cat6-RB2011LS-INWorks!
AXCENAXGD-37?4-05311,25GBi-Di LC, MM1550/1310RB2011LS-INWorks!
AXCENAXGD-16?4-05311,25GBi-Di LC, MM1310/1550RB2011LS-INWorks!
AXCENAXGD-1354-05311,25GLC, MM1310RB2011LS-INWorks!
AXCENAXGD-5854-05111,25GLC, MM850RB2011LS-INWorks!
TP-LinkTL-SM311LS1,25GLC, SM1310RB2011LS-INWorks!

 Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ..

Yükleniyor...
4.210,80KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90