Mikado Md-x23 2.0 Multimedia Usb Speaker

Model: MD-X23
Hızlı Kargo
  • Mikado Md-x23 2.0 Multimedia Usb Speaker
87,44KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %14 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 101,16 TL

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; 8Watt güçündeki hoparlörleri sayesinde kaliteli ve yüksek sesi sizin ile buluşturuyor. Özenle tasarlanmış olan MD-X23 dayanıklı yapısı ve şık tasarıma sahip olup aygıtlarınız için en uygun hoparlörlerden biridir. Küçük boyutları ile taşıma zorluluğu yaşamayacağınız bu ürün vazgeçilmeziniz olacak ! Portatif bu hoparlör size müzik dinlemenin keyfini yaşatacak.

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; 3MM JAK çıkışı bulunan tüm aygıtlarınıza rahatlık ile bağlayıp kaliteli ve temiz ses almanıza imkan tanır. MD-X23'ü Laptop, Masaüstü bilgisayarınızda vb. uygun çıkışları bulunan tüm aygıtlarınızda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bu güzel ürün masanızda, evinizde, ve ürünü kullandığınız benzeri yerlerde görüntü bütünlüğünü asla bozmaz.

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; 8Watt gücünde ki hoparlörün ön kısmına yerleştirilmiş olan ses ayar tuşu ile rahatlıkla müziğin sesini açıp kısabileceksiniz ! Sağ kısmında bulunan aux ve kulaklık çıkışlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; Hoparlörlerde bulunan metal ızgaralı tasarım hoparlörlerinizi dış etkenlere karşı korur ! Portatif olarak tasarlanmış olan MD-X23 dayanıklı bir yapıya sahiptir !

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; Tak çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmeden rahatlıkla aygıtlarınıza bağlayıp kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
ÖzellikDeğer
AçıklamaSpeaker
Eneji BeslemesiUSB
İşleviMultimedia
Kanal Yapısı2.0
MarkaMikado
ModelMD-X23
Yükleniyor...
87,44KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %14 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 101,16 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim.
Speaker Kategorisinin Çok Satan Ürünleri