Mikado MD-X23 2.0 Multimedia Speaker

  • Mikado MD-X23 2.0 Multimedia Speaker
  • Mikado MD-X23 2.0 Multimedia Speaker
Mikado MD-X23 2.0 Multimedia Speaker Mikado MD-X23 2.0 Multimedia Speaker

Temel Özellikler

  • Ürün Tipi: 1
  • Çıkış Gücü: 8W
Mikado Md-x23 2.0 Multimedia Usb Speaker
82,23 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %13 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 94,26 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 791142

Ürün Bilgisi

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; 8Watt güçündeki hoparlörleri sayesinde kaliteli ve yüksek sesi sizin ile buluşturuyor. Özenle tasarlanmış olan MD-X23 dayanıklı yapısı ve şık tasarıma sahip olup aygıtlarınız için en uygun hoparlörlerden biridir. Küçük boyutları ile taşıma zorluluğu yaşamayacağınız bu ürün vazgeçilmeziniz olacak ! Portatif bu hoparlör size müzik dinlemenin keyfini yaşatacak.

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; 3MM JAK çıkışı bulunan tüm aygıtlarınıza rahatlık ile bağlayıp kaliteli ve temiz ses almanıza imkan tanır. MD-X23'ü Laptop, Masaüstü bilgisayarınızda vb. uygun çıkışları bulunan tüm aygıtlarınızda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bu güzel ürün masanızda, evinizde, ve ürünü kullandığınız benzeri yerlerde görüntü bütünlüğünü asla bozmaz.

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; 8Watt gücünde ki hoparlörün ön kısmına yerleştirilmiş olan ses ayar tuşu ile rahatlıkla müziğin sesini açıp kısabileceksiniz ! Sağ kısmında bulunan aux ve kulaklık çıkışlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; Hoparlörlerde bulunan metal ızgaralı tasarım hoparlörlerinizi dış etkenlere karşı korur ! Portatif olarak tasarlanmış olan MD-X23 dayanıklı bir yapıya sahiptir !

Mikado MD-X23 2.0 Multimedia USB Speaker ; Tak çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmeden rahatlıkla aygıtlarınıza bağlayıp kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
ÖzellikDeğer
AçıklamaSpeaker
Eneji BeslemesiUSB
İşleviMultimedia
Kanal Yapısı2.0
MarkaMikado
ModelMD-X23

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Speaker Kategorisinin Çok Satan Ürünleri