Microsoft LİFECAM CİNEMA (H5D-00003), 720P, HD, MİKROFON, USB, WEBCAM

Ürün Kodu: 208705
Microsoft Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Microsoft LİFECAM CİNEMA (H5D-00003), 720P, HD, MİKROFON, USB, WEBCAM Kamera

En yüksek çözünürlük: 1280x720 (720p)
Video kayıt: 720p @30 fps
Otomatik odaklama: Var
Gövde: Alüminyum
Dijital mikrofon: Var
Boyutlar: 24 x 55,8 mm
Bağlantı : USB 2.0
Uyumlu yazılımlar : Windows Live
Yahoo! Messenger
AOL Instant Messenger
Skype
Uyumluluk : Windows 7, Vista, XP
Microsoft Lifecam Cinema ile Şimdi Herkes Yönetmen!
Geniş ekran video kaydı yapmaya olanak veren Microsoft LifeCam Cinema 720p HD ile artık herkes yönetmen olacak. Panoramik görüntülerden kalabalık aile filmlerine kadar, kareye çok şey sığdırmanın zor olduğu her durumda LifeCam Camera, kullanıcının imdadına yetişiyor.
Kullanıcılar LifeCam Camera ile aldıkları foto ve video görüntülerini tek tıkla Facebook ve YouTube'a yükleyebilecek. Az ışıklı ortamlarda bile çok sayıda kare kaydedebilen LifeCam Cinema, net ve akıcı görüntülerle kullanıcıya kesintisiz ve kaliteli seyir olanağı sağlıyor.
Microsoft LifeCam Cinema, 720p (piksel) çözünürlükte, gerçek bir HD (yüksek çözünürlük) deneyimi yaşatan Lifecam Cinema web kamerasını duyurdu. Saniyede 30 kare kaydedebilme özelliğine sahip Microsoft LifeCam Cinema, geniş ekran (16:9) kalitesinde yani 1280×720p çözünürlükte video kaydı yapabiliyor.
Geniş ekran teknolojisi günümüzde dizüstü bilgisayar, yerleşik masaüstü monitör ve düz ekran televizyonlar1 başta olmak üzere görüntüyle ilgili hemen her yerde karşımıza çıkıyor. LifeCam Camera ise geniş ekran teknolojisine uygun çekim yapabilen ilk web kamerası olmasının yanı sıra yenilikçi özellikleriyle de dikkat çekiyor.
USB 2.0 arabirimi ile bilgisayarınıza bağlanan cihaz, otomatik odaklama ve 4x dijital zoom özelliklerine sahip. Kameranın üzerinde ayrıca gürültü azaltma işlevine sahip dahili bir mikrofon yer alıyor.
LifeCam Cinema şu anda bilgisayar kullanıcılarına yönelik web kamerası pazarında 720p yüksek çözünürlüğe sahip ve geniş ekran (16:9) video kaydetme özellikleri sunan tek ürün olarak öne çıkıyor.
Kendinizi Film yıldızı gibi hissedeceksiniz
720p yüksek çözünürlüklü video özelliği ve otomatik odaklama becerisiyle kareye daha çok kişiyi sığdıran Microsoft LifeCam Cinema ayrıca ClearFrame teknolojisini de kullanıcılarla buluşturuyor. Bu teknoloji, akıcı video görüntüleri elde etmek için hemen her çözünürlük oranında daha çok sayıda görüntü karesi işleyebiliyor. Böylece ışıksız ortamların neden olduğu kumlu görüntüyü azaltarak, netlik açısından çok önemli avantajlar sunuyor.
Ayrıca LifeCam Cinema, 74 derecelik lens açıklığıyla Microsoft web kameraları dizisinde en geniş açılı kamera olma özelliğine ulaşıyor.
Yönetmen olmak için ideal fırsat!
Kullanıcılar LifeCam Camera ile yüksek kalitede fotoğraf ve videolar çektikten sonra Windows Live sayesinde görüntülerini yeniden düzenleyebiliyorlar. Geniş ekran (HD) desteği veren Windows Live Movie Maker, video kurgu yazılımı ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları Facebook ve Youtube gibi yaygın paylaşım sitelerine sadece bir tıklama ile yükleyebiliyor.
Windows Live Photo Gallery ile kullanıcılar, LifeCam Cinema ile çektikleri fotoğrafları yeniden düzenleyerek onları istediği gibi etiketleyebiliyor ve sanal topluluk siteleri üzerinden paylaşabiliyor.
Garanti Süresi : 24 Ay

Ürün Yorumları