Microsoft Ms Oem Wındows 10 Pro 64 Bit Türkçe Fqc-08977 İşletim Sistemi

Model: FQC-08977
  • Microsoft Ms Oem Wındows 10 Pro 64 Bit Türkçe Fqc-08977 İşletim Sistemi
623,27KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %8 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 675,15 TL

#1 Çok Satan   İşletim Sistemi

1 İş Günü İçinde Kargolanır.
Bildiğiniz Windows, sadece daha iyi
Tanıdık ve her zamankinden daha iyi
Windows 10, Başlat menüsü dahil olmak üzere birçok açıdan Windows 7 ile benzerlik taşıdığından hem tanıdıktır hem de kullanımı kolaydır. Hızlı şekilde başlar ve hemen kaldığı yerden devam eder, güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olması için daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Milyonlarca kişi Windows 10 kullanmaya başladı bile
Windows Insider Programı, Windows''u seven ve daha iyi olması için yardımcı olmak isteyen hayranlardan oluşan küresel bir topluluktur. Insider üyeleri işletim sistemini başlangıç aşamalarında görür ve şekillenmesine katkıda bulunur. Bu kişiler tarafından yapılan geri bildirimler sayesinde şimdiye kadarki en iyi Windows tasarlandı.
Çoklu görevler, işleri daha hızlı "yapmanızı" sağlar
Masaüstünüzü daha iyi yöneterek daha hızlı çalışın. Aynı anda dört adede kadar uygulamayı tek bir ekrana tutturun ve daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda veya her şeyi projeye göre gruplamak (örneğin Office uygulamalarını iş grubuna, oyunları oyun grubuna dahil etmek) istediğinizde sanal masaüstleri oluşturun.
Dilediğiniz şekilde çalışma esnekliği
Ekranında Windows Mağazası görüntülenen dizüstü bilgisayar
Yeni Windows Mağazası''nda sevdiğiniz her şey bir arada
Tüm Windows 10 cihazlarında aynı alışveriş deneyimini sunan yeni Windows Mağazası karşınızda. Bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan mağazaya göz atın ve uygulama, oyun, müzik, film ve TV programları gibi ücretli ve ücretsiz harika dijital içerikleri kolayca indirin
Yükleniyor...
623,27KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %8 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 675,15 TL