• Microsoft Windows 10 Pro 32/64bit EN Kutu (FQC-08790)

Microsoft Windows 10 Pro 32/64bit EN Kutu (FQC-08790)

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 818143)

Microsoft Windows 10 Pro, English, 32/64 Bit, KUTU USB 3.0, FQC-08790 İşletim Sistemi

Windows 10 Pro
Windows 10 Pro edinerek harika bir iş ortağına sahip oldunuz. Windows 10 Ev sürümünün tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve çok daha fazla önemli işe yönelik işlevselliği vardır. Daha hızlı açılış; bildiğiniz ama daha da gelişmiş Başlangıç menüsü ve işlerinizi birden çok aygıtta yapmak için mükemmel yeni yollar; ayrıca çevrimiçi eylemler için hazırlanmış yepyeni tarayıcı gibi yenilikçi özellikleri de çok seveceksiniz.
Tam sürümdür
Taşınabilir Lisans modelidir
Makinaya bağlı değildir
Kurulumu için önceki bir Windows sürümünün yüklü olmasına gerek duymaz.
USB 3.0 Kurulum
İş için doğru seçim
Etki alanınıza katılın. Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory''e veya İş veya okul çevrenize bağlanabilirsiniz.
Gelişmiş şifreleme. Şifreleme ve güvenlik yönetimiyle verilerinizi korumanıza yardımcı olacak Bitlocker ile ek güvenlik sağlayın.
Uzaktan oturum açma. Windows 10, Uzak Masaüstü ile uzaktan oturum açabilmenizi ve evde veya yoldayken Pro PC''nizi kullanabilmenizi sağlar.
Sanal makineler. Hyper-V ile, aynı anda ve aynı PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup bunları çalıştırabilirsiniz.
Uygulamalarınız Mağazada. Windows 10 size, Windows Mağazası''nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar.
İşini tam yapar
Windows 10, bildiğiniz Windows''la çok seveceğiniz yenilikleri bir araya getiriyor. InstantGo1 gibi teknolojiler bilgisayarınızı hemen çalıştırmanızı ve kaldığınız yerden başlamanızı sağlar. Ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmaya yardımcı olmak amacıyla Windows 10''da bu güne kadar olandan daha fazla yerleşik güvenlik özellikleri mevcuttur.
Aynı anda birden fazla iş
Dört ayrı şeyi aynı ekranda yapabilme becerisiyle bir usta gibi aynı anda birden fazla iş. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup, sadece istediğiniz öğelerle çalışın. Artı, tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay bir ekranda toplanır.
Microsoft Edge
Web''i sizin istediğiniz şekilde çalışması için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve bağlantı ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok beğeneceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.
Süreklilik
En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır, çünkü Windows 10, aktiviteniz ve aygıtınızdaki tecrübenizi en uygun hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinmeye uygundur ve uygulamalar, en küçük ekrandan en büyüğüne sorunsuzca uyum sağlar.2
Sadece size özgü
Windows 10 aygıtınız sizi tanır ve varlığınızı gerçek kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile aygıtınız sizi adınızla karşılar ve sizi tanıyarak giriş ekranından el sallayarak sizi parolanızı hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.3
Oyun ve Xbox
Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın. Game DVR özelliğini kullanarak kahramanınızın en müthiş hareketlerini kaydedebilir ve oyunu bırakmadan hemen arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.4
Gereksinimler
Gerekli İşlemci
1 GHz veya daha hızlı işlemci
Gerekli Bellek
32-bit için 1 GB RAM; 64-bit için 2 GB
Gerekli Sabit Disk Alanı
20 GB''a kadar kullanılabilir sabit disk alanı
Gerekli ekran kartı
800 x 600 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü. WDDM sürücülü DirectX® 9 grafik işlemci
Gerekli bağlantı
İnternet erişimi (ücret uygulanabilir)
Diğer sistem gereksinimler
Bazı özellikler için Microsoft hesabı gereklidir. DVD seyretmek için ayrı bir DVD oynatıcı yazılım gerekmektedir.
Ek Sistem Gereksinimleri
Ekte verilen ve ayrıca microsoft.com/useterms adresinde de bulunan Lisans Koşullarını kabul etmelisiniz.

Aktivasyon gereklidir • Tek lisans • USB 3.0''te 32 ve 64-bit

Ürün Yorumları