Microsoft Exchange Online Plan 1

Ürün Kodu: 1015823
Microsoft Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Microsoft Exchange Online Plan 1 Ofis Yazılımı

Özellikler
  • Güvenlik ve Kesintisiz ÇalışmaExchange Online gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur. Kötü amaçlı yazılım önleme ve istenmeyen posta filtreleme özellikleri posta kutularını korur. Veri kaybı önleme özellikleri, kullanıcıların hassas bilgileri yanlışlıkla yetkisiz kişilere göndermelerini önler. Dünya genelinde yaygın sunucular, birinci sınıf olağanüstü durum kurtarma özellikleri ve Exchange Online’ı aralıksız olarak izleyen bir güvenlik uzmanı ekibiyle verilerinizi korumaya alın. %99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle e-posta hesaplarınızın sürekli çalışır halde olacağından emin olabilirsiniz.
  • Kullanım ve Bakım KolaylığıKullanıcılarınıza üretkenliği sürdürmek için gerek duydukları kurumsal e-postayı sağlamak hiç olmadığı kadar kolaylaştı. Otomatik düzeltme eki uygulama özelliği, sisteminizin bakımı için gereken zamanı ve çabayı ortadan kaldırır. Tüm önemli verilerini tek bir yerde tutabilmeleri için kullanıcılarınıza Yerinde Arşiv verin. Ayrıca, tüm önemli tarayıcılarda ve çeşitli cihazlarda e-postaya, takvime ve kişilere her yerden erişim sağlayın. Outlook ile tümleştirme, çevrimdışı erişimle zengin ve tanıdık bir e-posta deneyiminden yararlanabilecekleri anlamına gelir.
Detaylı Bilgi
  • Geniş Posta KutusuHer bir kullanıcı için 50 GB boyutunda posta kutuları sunar. Ayrıca posta başına 150 MB boyutunda iletiler gönderebilirsiniz.
  • Outlook ve Web Tabanlı ErişimKullanıcılar desteklenen tüm Outlook sürümlerine Exchange Online’ ı bağlayabilirler. Web üzerinden ise tüm iletilere erişim hakkında erişim sağlanabilir.
  • GüvenlikBütün posta kutuları Microsoft’ un Exchange Online Protection aracılığı ile, istenmeyen postalara ve zararlı yazılımlara karşı üstün koruma sağlar.
  • ArşivYerinde arşiv özelliği ile, posta kutunuzu her zaman temiz tutun.
  • Online Arşiv50 GB posta kutunuza ek olarak, 50 GB’ ta Online Arşiv özelliği ile arşive aldığınız tüm iletilere her cihazınızdan erişim sağlayın.

Ürün Yorumları