Microsoft 3LR-00002 Wedge Touch Bluetooth Mouse

Microsoft 3LR-00002 Wedge Touch Bluetooth

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 909058)

Wedge Touch Mouse

Ürün Boyutları

Küçük ve stil sahibi, Windows 8 için mükemmel

Yeni Wedge Touch Mouse ile, Microsoft'un dokunma teknolojisini kullanarak Windows 8'de rahatça gezinebilirsiniz - bu arada aynı zamanda da başka hiçbir şeye benzemeyen ve onun gibi hissettirmeyen bir fare ile çevrenizdekileri de etkileyebilirsiniz.

Geleneksel bir fare büyüklüğü olmadan konfor

Wedge Touch Mouse, mobil yaşam şekliniz için mükemmel olan kompakt bir çerçevenin için tam işlevsellikle doldurur. Cebinize sığacak kadar küçük olma özelliğiyle, hareket halindeyken dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz için mükemmel bir arkadaştır. Ayrıca ustalıklı, sade tasarımı (yüksek kaliteli malzemelerle ve sanatçılıkla tamamlanarak), size her yönde akıcı, dört yönlü dokunmatik kaydırma ve gezinme imkanı sunar.

Bluetooth® teknolojisi hiç karışıklık olmaması demektir

Wedge Touch Mouse sadece kompakt olmama özelliğine sahip değildir, aynı zamanda kablolarla veya USB alıcı vericilerle birlikte gelmez. Sadece onu açın ve Bluetooth'la etkinleştirilmiş dizüstü bilgisayarınıza veya tabletinize bağlayın. Buna ek olarak BlueTrack technology, konferansta veya bir kahve dükkanında da olsanız, hemen her alanda izleme yaptığı anlamına gelir.

Pil gücünü tasarruflu kullanır

Wedge Touch Mouse fare, enerji tasarruf etmeyi de bilir. Bilgisayarınız veya tabletiniz kapatıldığında veya hazırda bekletmedeyken, fare “Sırt Çantası” moduna girer. Kapanıp kapanmadığından endişe etmeden çantanıza atabilirsiniz, çünkü artık açık kalması gerekmediğini algılar.

Wedge Touch Mouse

Küçük ve stil sahibi, Windows 8 için mükemmel

Yeni Wedge Touch Mouse ile, Microsoft'un dokunma teknolojisini kullanarak Windows 8'de rahatça gezinebilirsiniz - bu arada aynı zamanda da başka hiçbir şeye benzemeyen ve onun gibi hissettirmeyen bir fare ile çevrenizdekileri de etkileyebilirsiniz.

  1. 1En Uzağa Taşınabilirlik için Kompakt Tasarım
    Şimdiye kadarki en küçük faremiz. Hareket halindeyken özellikle tabletlerle kullanılmak üzere tasarlanmış.
  2. 2Dört Yönlü Touch Kaydırma
    Şık touch şeridi kullanarak dikey VE yatay yönde kaydırın. Çalışma tablolarında, uzun belgelerde, web sayfalarında ve Windows 8'in yeni özelliklerinde gezinmek için yukarıya, aşağıya ve her iki yana hafifçe vurun. Hafif bir vuruşla yavaşça kaydırın veya parmağınızın ani bir hareketiyle hızlıca kaydırın ve sonra da durdurmak için hafifçe vurun.
  3. 3BlueTrack Technology®
    Evinizde, ofisinizde veya herhangi bir yerde, neredeyse her yüzeyde çalışır.

Sırt Çantası Modu

Bilgisayar veya tablet kapandığında veya hazırda bekletmedeyken, fare de 30 saniye sonra pil gücünü korumak için kapanır, böylece kapatıp kapatmadığınızdan endişe etmeden fareyi çantanıza atabilirsiniz.

Bluetooth Kablosuz

Kablosuz Bluetooth bağlanabilirliği - alıcı verici gerekmez.

Her İki Elle Rahat Kullanım

Farenizi ister sol elinizle, ister sağ elinizle kullanabilirsiniz. Her iki el de göz önüne alınarak hazırlanan tasarım, her şekilde konforu sağlar.

Windows 8 ile harika çalışır

Pürüzsüz ve akıcı Windows 8 gezinme deneyimi sağlar.

Birçok Android tabletle çalışır

Birçok Android™ tabletle çalışır.*