Medela Swing Elektrikli Göğüs Pompası Bebek Besleme

  • Medela Swing Elektrikli Göğüs Pompası Bebek Besleme
450,50 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90 SATIN AL

Ürün Kodu: 919942

Ürün Bilgisi

Genel Özellikleri:Dünyada ilk defa iki aşamalı sağım yapabilen uyarı ve masaj özellikli, mobil, sessiz, elektrikli ve pilli , tam otomatik tekli, bebeğinizin emiş ritmine yakın ve doğal vakum yapabilen, profesyonel bir göğüs pompasıdır.
Annelere uygun hızlı ve bir o kadar da yumuşak sağım. Sorunsuz bir pompa ve kullanımı kolay olup serbest ve aktif hale getirir. 
Kullanım Durumları:Erken doğum, sezaryen doğum, süt yetersizliği, göğüs ucu enfeksiyonları, düz ve içe dönük göğüs ucu, bebek ile ilgili problemler (yarık dudak, yarık damak, v.b.) annenin çalışıyor olmasına bağlı olarak işyerlerinde veya seyahatlerde sağım ve depolama yöntemlerinde, etkili çözüm için kullanılmaktadır. 
Kullanım Faydaları:Swing süt pompası bebeklerinin ve yaşamlarının keyfini çıkartmak isteyen anneler için tasarlanmıştır. Kolay kullanım imkanının yanında rahat, konforlu ve sessiz çalışması anneyi aktif ve serbest hale getirmektedir. Uyarı özelliğinin olması sebebiyle süt üretimini artırmakta ve uzun vadede süt üretimini desteklemektedir.
Paket içeriği:Motor,biberon ,huni , membran , valf , hortum,pompa çantası, askı, adaptör, biberon kapağı.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...