• Mcrae  Mc 720 Enjoy Dört Mevsim Çift Yönlü Bebek Arabası - Kırmızı

Mcrae Mc 720 Enjoy Dört Mevsim Çift Yönlü Bebek Arabası - Kırmızı

Ürün Kodu: 820942

Ürün Bilgisi

Mcrae Mc 720 Enjoy Dört Mevsim Çift Yönlü Bebek Arabası - Kırmızı Bebek Monitörü

ÖNEMLİ AÇIKLAMA DİKKAT!!!SON GÜNLERDE İNTERNET PİYASASINDA NİSPETEN DÜŞÜK FİYATLARA SATILAN BAZI MERDİVENALTI MARKALARIN BEBEK ARABASI ÜRÜNLERİNE RASTLANMAKTADIR. BU ÜRÜNLER GENELLİKLE MERDİVENALTI TABİR EDİLEN İZBE YERLERDE ÜRETİLMEKTEDİR. AYRICA BU ÜRÜNLERDE KULLANILAN DEMİR,PLASTİK VE KUMAŞ MALZEMELERİN SAĞLIĞA ZARARLI OLMADIĞINI GÖSTEREN, KANSEROJEN İÇERMEDİĞİNİ İSPATLAYAN HİÇBİR BELGESİ YOKTUR.MCRAE ÜRÜNLERİ TAMAMEN HİJYENİK ŞARTLARDA SON TEKNOLOJİNİN GEREKTİRDİĞİ ŞEKİLDE KESİNLİKLE SAĞLIĞA ZARARLI OLABİLECEK HİÇBİR MALZEME KULLANILMADAN İMAL EDİLMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZ DİREKT OLARAK FABRİKADAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNULDUĞU İÇİN FİYATLARIMIZ EN MAKUL SEVİYEDE TUTULMAKTADIR. AŞAĞIDA ÜRÜNLERİMİZİN SAĞLIĞA ZARARLI MADDE İÇERMEDİĞİNİ GÖSTEREN SERTİFİKALARIMIZ MEVCUTTUR.

BEBEĞİNİZİN SAĞLIĞI DEĞERLİDİR. KÜÇÜK FİYAT FARKLARI İÇİN BEBEĞİNİZİN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATMAYIN. SADECE SERTİFİKALI VE GÜVENİLİR ÜRÜNLERİ KULLANMANIZ HEM BEBEĞİNİZ HEM DE SİZLER İÇİN EN İYİ SEÇİM OLACAKTIR.
MARKA TANITIM VİDEOSU
ÜRÜN TANITIM VİDEOSU


Markası : McRae


Ürünün kodu : MC-720
Ürünün Adı : Enjoy
Üretim Yeri : Türkiye
Markanın Ait Olduğu Ülke : Türkiye
Ürün ağırlığı : 8 kg.
Taşıma Kapasitesi : Eu-15kg. / US-25kg.
Kullanım zamanı : 0 aydan itibaren EU (48 ay)
Kalite belgeleri : TSE 12512 Hizmet Güvencesiyle
Ürünün Renkleri : Kırmızı / Siyah / Mavi / Pembe


Ürünümüzü alan her müşterimize 30 TL değerinde Puset Yağmurluğu Hediyemizdir.


DİKKAT MCRAE ÜRÜNLERİ :

1-KANSEROJEN KUMAŞ İÇERMEZ
2-KANSEROJEN PLASTİK İÇERMEZ.
3-ISO 9001:2008 UYGUN ÜRETİM, TS EN 1888.2007 SERTİFİKASINA SAHİPTİR.Özellikleri


Ürünümüz yeni üretilen en son çıkan bebek arabasıdır.Ekstra dayanıklı ve çok hafif özel alaşımlı dayanıklı çift kat black metal kasa (A1 High Performance black metal)McRae' ye özel geriye yatık dizayn bebeğinizin puset içinde sürekli arkasına yaslanmasını sağlamakla beraber, bebeğin ağırlığını tüm arabaya eşit dağıtır. Bu da size araba buzda kayıyormuş hissi yaratır.Sırt kısmında bulunan ortopedik bel destek sistemi sayesinde maksimum rahatlık sağlar.Aracın iç kısmında bulunan sırt ve oturma kısımları yumuşak dolguludur.4 Adet ( 2 Ön 2 Arka ) büyük teker. 4 tekerinde büyük olması sayesinde araç yere daha iyi oturacaktır. Bu da sürüş kalitesini artıran önemli bir unsurdur.Ön tekerlerde bulanan amortisör sistemi sayesinde bebek arabasının süspansiyonu sağlanmış olup, girintili çıkıntılı yerlerde daha rahat sürüş imkanı sağlar.Ürünün arka tekerinde yer alan ve tek ayak hareketiyle devreye girip çıkan güvenli fren sistemi vardır.Ön tekerlekler 360 derece dönebilir ve tek hareketle sabitlenebilir.Çift Taraflı Kullanım Özelliği sayesinde isterseniz bebeğiniz size bakarken arabanızı kullanabilirsiniz.Tamamen aşağıya kadar kapanan tente sayesinde soğuk günlerde bebeğinizi soğuğun olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Ayrıca ürünün kendiliğinden yağmurluğu olması sayesinde ürünü tam olarak dış etkenlere karşı izole edebilirsiniz.Tentenin arka kısmında bulunan malzeme cebi.3 Kg Kapasiteli Yerden yüksek alt sepet.Oturma ve sırt bölgesi 3 kademe ayar pozisyonludur. Bunlar Oturma, Dinlenme ve Uyku pozisyonlarıdır. Uyku pozisyonunda araç tam olarak yatmaktadır. Hiçbir şekilde eğimli değildir. %100 yatma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde bebek arabanızın yere tam paralel olması ve bebeğinizin omurga sağlığının korunması amaçlanır.Anti Alerjik terletmez Kumaş su geçirmez malzemeden yapılmış olup kolayca çıkabilir, silinebilir ve makinede 30 derece hassas programda yıkanabilir.Ayak koyma yeri uzayıp kısalarak yatma ve oturma pozisyonuna göre ayarlanabilir.Takılması ve sökülmesi çok hızlı ve kolay olan sertifikalı 5 nokta emniyet kemer sistemi ile maksimum güvenlik. Bebeğinizi gövde ve bacaklarından sabitleyen 5 noktalı emniyet kemeriyle maksimum güvenlik sağlar. Emniyet kemeri bebeğin boyuna göre ve kilosuna göre ayarlanabilir.Ürünümüzde hiçbir bebek arabasında bulunmayan 2. emniyet sistemi yer almaktadır. Bu sistem sayesinde bebek arabanız 2 hamlede kapanacaktır. Herhangi bir çocuk vs. müdahalesine karşı bebeğiniz aracın içerisindeyken ürünün kapanması bu sayede engellenmiştir.Emniyet kemerinin yapacağı baskıyı sıfıra indiren yumuşak omuz pedleri.Puseti tutuğunuz kolları pusetle aynı renkte desenler içerir.Sportif, hafif, konforlu.


Garanti Süresi : Üretici Firma Güvencesiyle 2 Yıl
Not : Ürün sipariş üzerine 1 işgünü içerisinde kargoya verilir.NEDEN MCRAE?


ÜRÜNÜN DETAYLI ÖZELLİKLERİÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİKIRMIZI
SİYAH
PEMBE


MAVİ

Ürün Yorumları