• Mcrae  Mc 280t Ultimate Travel Hafif Baston Bebek Arabası - Pembe

Mcrae Mc 280t Ultimate Travel Hafif Baston Bebek Arabası - Pembe

Ürün Kodu: 820934

Ürün Bilgisi

Mcrae Mc 280t Ultimate Travel Hafif Baston Bebek Arabası - Pembe Bebek Monitörü

ÖNEMLİ AÇIKLAMA DİKKAT!!!SON GÜNLERDE İNTERNET PİYASASINDA NİSPETEN DÜŞÜK FİYATLARA SATILAN BAZI MERDİVENALTI MARKALARIN BEBEK ARABASI ÜRÜNLERİNE RASTLANMAKTADIR. BU ÜRÜNLER GENELLİKLE MERDİVENALTI TABİR EDİLEN İZBE YERLERDE ÜRETİLMEKTEDİR. AYRICA BU ÜRÜNLERDE KULLANILAN DEMİR,PLASTİK VE KUMAŞ MALZEMELERİN SAĞLIĞA ZARARLI OLMADIĞINI GÖSTEREN, KANSEROJEN İÇERMEDİĞİNİ İSPATLAYAN HİÇBİR BELGESİ YOKTUR.MCRAE ÜRÜNLERİ TAMAMEN HİJYENİK ŞARTLARDA SON TEKNOLOJİNİN GEREKTİRDİĞİ ŞEKİLDE KESİNLİKLE SAĞLIĞA ZARARLI OLABİLECEK HİÇBİR MALZEME KULLANILMADAN İMAL EDİLMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZ DİREKT OLARAK FABRİKADAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNULDUĞU İÇİN FİYATLARIMIZ EN MAKUL SEVİYEDE TUTULMAKTADIR. AŞAĞIDA ÜRÜNLERİMİZİN SAĞLIĞA ZARARLI MADDE İÇERMEDİĞİNİ GÖSTEREN SERTİFİKALARIMIZ MEVCUTTUR.

BEBEĞİNİZİN SAĞLIĞI DEĞERLİDİR. KÜÇÜK FİYAT FARKLARI İÇİN BEBEĞİNİZİN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATMAYIN. SADECE SERTİFİKALI VE GÜVENİLİR ÜRÜNLERİ KULLANMANIZ HEM BEBEĞİNİZ HEM DE SİZLER İÇİN EN İYİ SEÇİM OLACAKTIR.
MARKA TANITIM VİDEOSU
ÜRÜN TANITIM VİDEOSU


Markası : McRae


Ürünün kodu : MC-280T
Ürünün Adı : Ultimate Travel Sistem
Üretim Yeri : Türkiye
Markanın Ait Olduğu Ülke : Türkiye
Ürün ağırlığı : Araba 6 kg. Ana Kucağı 3,4 Kg.
Taşıma Kapasitesi : Eu-15kg. / US-25kg.
Kullanım zamanı : 0 aydan itibaren EU (48 ay)
Kalite belgeleri : TSE 12512 Hizmet Güvencesiyle
Ürünün Renkleri : Kırmızı / Siyah / Mavi / Pembe


Ürünümüzü alan her müşterimize 30 TL değerinde Puset Yağmurluğu Hediyemizdir.

DİKKAT MCRAE ÜRÜNLERİ :

1-KANSEROJEN KUMAŞ İÇERMEZ
2-KANSEROJEN PLASTİK İÇERMEZ.
3-ISO 9001:2008 UYGUN ÜRETİM, TS EN 1888.2007 SERTİFİKASINA SAHİPTİR.Özellikleri


Ürünümüz yeni üretilen en son çıkan baston bebek arabasıdır.Ekstra dayanıklı ve çok hafif özel alaşımlı dayanıklı çift kat black ALÜMİNYUM kasa (A2 High Performance Special Black Alüminyum). Alüminyum kasanın avantajı oldukça hafif olması, paslanma yapmaması ve sürüş kolaylığı sağlamasıdır.McRae' ye özel geriye yatık dizayn bebeğinizin puset içinde sürekli arkasına yaslanmasını sağlamakla beraber, bebeğin ağırlığını tüm arabaya eşit dağıtır. Bu da size araba buzda kayıyormuş hissi yaratır.Sırt kısmında bulunan ortopedik bel destek ped sistemi sayesinde maksimum rahatlık sağlar. Ayrıca ürün yeni doğandan itibaren kullanılabildiği için bu pedi ilk başlarda kullanabilirsiniz. Dilerseniz daha sonradan çıkartabilir veya kullanmaya devam edebilirsiniz.Aracın iç kısmında bulunan sırt ve oturma kısımları yumuşak dolguludur.4 Adet ( 2 Ön 2 Arka ) bilyeli dext teker. 2 arka tekerin büyük olması sayesinde araç yere daha iyi oturacaktır. Bu da sürüş kalitesini artıran önemli bir unsurdur. Ayrıca aracın tekerleri bilyelidir. Tekerlerin bilyeli olmasının avantajı sürüşlerde, sağa sola dönüşlerde çok kolaylıkla aracı idare edebilmenizdir. Serçe parmağınız ile aracı sağa sola rahatlıkla döndürebilirsiniz. Aracın sürüşü oldukça kolaydır. Arka tekerler pimli sisteme sahip olduğu için ihtiyaç duyulduğunda sökülüp takılabilir niteliktedir.Ön ve arka tekerlerde bulanan amortisör sistemi sayesinde bebek arabasının süspansiyonu sağlanmış olup, girintili çıkıntılı yerlerde daha rahat sürüş imkanı sağlar.Ürünün arka tekerinde yer alan ve tek ayak hareketiyle devreye girip çıkan güvenli fren sistemi vardır.Ön tekerlekler 360 derece dönebilir ve tek hareketle sabitlenebilir.Tamamen aşağıya kadar kapanan tente sayesinde soğuk günlerde bebeğinizi soğuğun olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz.3 Kg Kapasiteli Yerden yüksek alt sepet.Oturma ve sırt bölgesi 3 kademe ayar pozisyonludur. Bunlar Oturma, Dinlenme ve Uyku pozisyonlarıdır. Uyku pozisyonunda araç tam olarak yatmaktadır. Bu özellik sayesinde bebek arabanızın yere tam paralel olması ve bebeğinizin omurga sağlığının korunması amaçlanır.Anti Alerjik terletmez kumaş su geçirmez malzemeden yapılmış olup kolayca çıkabilir, silinebilir ve makinede 30 derece hassas programda yıkanabilir.Ürünün katlanması çok kolaydır. Tek harekette katlanır. Katlandığında şemsiye pozisyonuna geçer ve çok az yer kaplar.Takılması ve sökülmesi çok hızlı ve kolay olan sertifikalı 5 nokta emniyet kemer sistemi ile maksimum güvenlik. Bebeğinizi gövde ve bacaklarından sabitleyen 5 noktalı emniyet kemeriyle maksimum güvenlik sağlar. Emniyet kemeri bebeğin boyuna göre ve kilosuna göre ayarlanabilir.Emniyet kemerinin yapacağı baskıyı sıfıra indiren yumuşak omuz pedleri.Puseti tutuğunuz kolları pusetle aynı renkte desenler içerir.Sportif, hafif, konforlu.


Garanti Süresi : Üretici Firma Güvencesiyle 2 Yıl
Not : Ürün sipariş üzerine 1 işgünü içerisinde kargoya verilir.
Ana Kucağı Özellikleri:


McRae MC-475 Lux Ana Kucağı Koltuğu 0-13 kg (0 – 1 Yaş)


Markası : McRae


Ürünün kodu : MC-475


Ürünün Adı : Lüx Taşıma Koltuğu


Üretim Yeri : Türkiye


Markanın Ait Olduğu Ülke : Türkiye


Taşıma Kapasitesi : 0 – 13 Kg.


Kullanım zamanı : 0 – 12 Ay


Kalite belgeleri : TSE 12512 Hizmet Güvencesiyle
Özellikler


0-12 ay kullanım süreli (0-13 kg)
Standart kendi sınıf ölçülerinden daha uzun ve geniş
Hijyenik ter yapmayan kumaş
Boyun, başlık korumalı pilot emniyet kemeri(3- nokta emniyet kemeri)
Gerektiğinde boyun-başlık korumayı çıkartabilme
Oturma ile yatma pozisyonu arası bebeğin anne karnında duruş şekli olup son derece ortopedik bir üründür.
Üst koruyucu tenteli
Komple çıkarılıp yıkanabilir kumaş
Tüm gelişmiş ülkelerde hastaneden çıkışta mecburi tutulmaktadır
Alüminyum tutma kolu ( Sadece yeni versiyon ürünlerde bulunur)
Bebek arabasına güvenle bağlanma sistemi
Kullanım Noktaları
Elde taşıma olarak : BEBEK TAŞIMASI
Sallanabilir - Sabitlenebilir Uyku İçin : ANA KUCAĞI BEŞİK
Arabada : BEBEK OTO KOLTUĞU
NEDEN MCRAE?
ÜRÜNÜN DETAYLI ÖZELLİKLERİ


ANA KUCAĞI


ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİKIRMIZI

SİYAH


PEMBE
MAVİÜrün Yorumları