Toshiba

-

Toshiba Marka Ürünler

Toshiba, merkezi Japonya/Tokyo’da bulunan çokuluslu teknoloji devidir. Genel olarak Elektronik, Elektrikli Araçlar ve Gereçler, Bilgi Teknolojisi gibi çok geniş yelpazeli sektörlerde var olmaktadır.

Toshiba, Elektronik Ürünleri ana başlığı altında üretici bir şirket olmanın yanı sıra, son satışta da çok güçlüdür ve pazar payı yüksektir. Elektronik ana başlığı altında verdiği hizmetlerden bazıları ise, Bilgi ve İletişim Ekipmanları ve Sistemleri, Internet bazlı Çözümler ve Servisler, Elektronik Parçalar ve Hammaddeleri, Güç Sistemleri, Endüstriyel ve Kentsel Altyapı Sistemleri, Ev Aletleri gibi bir çok kalem sıralayabiliriz.

WebdenAl.com’da ise 20 kategori altında 186 farklı Toshiba Marka Ürün bulunmaktadır.

Toshiba markası altında en çok seçenek Toshiba Laptop’ları arasında bulunmaktadır. Toshiba Notebook’ları arasında ise Türkiye’de çok tercih edilen kişisel bilgisayarlardan biri olarak, Toshiba Qosmio gösterilebilir. Ayrıca Toshiba Satellite modelleri de bir çok farklı cpu, ram, hard disk ve boyut seçeneğiyle göz önünde olan dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Toshiba Bilgisayar markası olarak çok güçlü ve deneyimli bir hizmet ağına sahiptir. Toshiba Bilgisayarlar, bilgisayar seçerken göz atmanız gereken markalardan biridir.