Lenovo

-

Lenovo Marka Ürünler

Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurulmuş çok uluslu bir holding olan Lenovo Group, bilgisayar donanımı ve elektronik ürünlere yoğunlaşmış bir firmadır. Operasyonel merkezi Amerika, Kuzey Karolayna olan firmanın öne çıkan ürünleri kişisel bilgisayarlar (PC), tablet bilgisayarlar (Tablet PC), cep telefonları, sunucular, veri depolama cihazları, IT yönetim yazılımları ve de Akıllı Televizyonlar (Akıllı TV, Smart TV) olarak göze çarpıyor.

Lenovo, 2005’e kadar IBM markasıyla sunulan dizüstü bilgisayarları (ThinkPad) ve masaüstü bilgisayarları (ThinkCenter) kendine dahil ettikten sonra yükselen pazar payıyla, 2012’de HP’den sonra Dünya’nın en büyük Kişisel Bilgisayar (PC) sağlayıcısı konumuna yükselmiştir.

WebdenAl.com’da 25 kategori altında 160 farklı Lenovo Marka Ürün bulunmaktadır.

Lenovo markasının WebdenAl’da bir çok farklı özellikte ve fiyat segmentinde laptopları ya da diğer bir adıyla notebookları, ve masaüstü bilgisayarları (PC) bulunmaktadır. Bilgisayar bileşenleri olarak da bir çok ürünü bulunan Lenovo’nun, Türkiye’deki servis ağıyla da tüketiciyi ürün satışı gerçekleştikten sonra da yalnız bırakmıyor.

Lenovo Laptop modellerinden IdeaPad ve ThinkPad serileri 600 ila 4.500 TL arasında değişen fiyatları ve özellikleriyle, WebdenAl ziyaretçilerine farklı farklı ürün seçenekleri sunuyor. Fiyat/Performans olarak hep en iyi bilgisayar markalarından biri olarak gösterilen Lenovo, WebdenAl’da da en çok tercih edilen bilgisayar markalarından biri olarak öne çıkıyor. Ayrıca WebdenAl müşterilerine özel FreeDos (Windows Kurulumu olmadan) seçeneğiyle sunulan Lenovo Laptoplar, fiyat olarak daha da cazip geliyor.

Lenovo Laptoplar (Lenovo Notebooklar) dışında sadece kasa, kasa+monitör, komple PC seçenekleriyle masaüstü bilgisayar kategorisinde de geniş yelpazede sunduğu ürünler ve uygun fiyatlarıyla öne çıkan masaüstü bilgisayar markalarından biri oluyor.

Böylesine devasa bir kişisel bilgisayar (PC) üreticisinin günümüzün trendi olan Tablet PC’lere el atmaması şaşırtıcı bir durum olurdu. Lenovo Tablet PC’ler 10.1 inçlik boyutundaki 3 farklı Tablet PC seçeneğiyle sitemizde yer buluyor.