HP

-

HP Marka Ürünler

HP Company, Amerika’da kurulmuş çok uluslu Bilişim Teknolojileri şirketidir. HP Company’nin iş kalemleri olarak teknolojik ürünler, yeni teknolojiler, yazılım, danışmanlık ve diğer hizmetleri sayabiliriz.

Müşterileri arasında tüketiciler, orta-büyük işletmeler, büyük girişimler ve devlet, sağlık ve eğitim gibi kamu kuruluşları bulunmaktadır.

HP, son 5 yıldır Dünya’nın en büyük Kişisel Bilgisayar (PC) sağlayıcısı konumundadır.

Yoğunlaştığı üretim kalemleri ise masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar - notebook, laptop, probook - endüstriyel boyutta sunucular, veri depolama merkezleri, ağ sistemleri, yazıcılar (printer), tarayıcılar (scanner), kartuşlar vs. gibi bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerinden oluşmaktadır.

WebdenAl.com’da 59 kategori altında 1617 farklı HP Marka Ürün bulunmaktadır.

Bunların arasında Ağ ve Sunucu Aksesuarları, Toner ve Kartuşlar, Baskı Kağıtları, Yazıcılar, Tarayıcılar gibi bilgisayar yan ürünleri olsa da, HP markasının en bilinen ürünleri olarak HP Laptoplar (HP Notebook) ya da diğer bir adıyla HP Dizüstü Bigisayarlar diyebiliriz. HP markasının en bilinen ve tercih edilen notebook modeli ise HP Pavilion ve HP Compaq modelleridir. WebdenAl’da bu modellerin FreeDos versiyonlarını bulabilir ve çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bu iki model dışında HP Probook’lar da son dönemde HP markasının en önem verdiği modellerinden biri olmanın yanı sıra, tüketiciler tarafından da en çok merak edilen ürünlerin başında geliyor.

HP Bilgisayar kategorisinde, masaüstü kişisel bilgisayar seçenekleri de tüketicilerin dikkat çekiyor.

Getirdiği bir çok teknolojik seçenekler, markanın bilinirliği ve güvenilirliği ile toplama bilgisayar severleri, kasa olarak marka bilgisayar seçmeye de yöneltiyor.

WebdenAl’da bir çok farklı özellik seçeneğiyle HP Masaüstü Bilgisayar fiyatlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

HP Masaüstü bilgisayarlardan, HP All in One PC’ler şıklığı ve yine FreeDos olmasının getirdiği fiyat avantajıyla, WebdenAl ziyaretçilerinin gözde ürünlerinden biri olmayı sürdürüyor.

Son olarak ise günümüzdeki tablet rekabetinde, HP de dünyaca büyük bir marka olarak olmazsa olmaz oyunculardan biridir. HP Tablet seçenekleri az gözükse de HP Slate ve HP Slate 2 modelleriyle tüketicinin ihtiyacına yönelik ürünler sunuyor. HP Tablet PC olarak anılan HP Slate 2 modelinde Windows 7 işletim sistemi sizi karşılıyor.