Dell

-

Dell Marka Ürünler

Dell Inc. şirketi, Amerikan orijinli olmasına karşın, çok uluslu bir yapıda olup Teksas, Amerika’da ikamet etmektedir. Dell şirketi ana olarak Bilgisayar ve Bilgisayar Parçaları geliştirir ve satar. Ayrıca bakım ve tamir gibi satış sonrası hizmetleri de sağlar. Dell dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olup, bünyesinde 100 binden fazla insan çalıştırır.

2009 itibariyle şirket, bilgisayar teknolojileri kaleminde bir çok Dell Marka Ürüngeliştirmiştir. Bunlardan bazıları dell bilgisayarlar, sunucular, veri depolama merkezleri, network (ağ) servisleri ve bilgisayar çevre birimleridir.

WebdenAl.com’da 28 kategori altında 396 farklı Dell Marka Ürün bulunmaktadır.

Bunların arasından Dell Bilgisayarlar, özellikle dayanıklılığı ve performansı ile rakiplerini kıskandıracak düzeydedir. Dell Laptop ya da diğer bir ismiyle Dell Notebook çeşitlerinden çok göze çarpanı ise Dell’in yıllardır ürettiği ve geliştirdiği, en çok güvendiği ürün olan Dell Inspiron olmaktadır.

Dell Bilgisayarlar arasında, Dell i5 ve Dell i7 Laptop gibi günümüzdeki en son teknolojiyi kullanan her çeşit laptop bulunmaktadır. Dell Notebook Fiyatları WebdenAl.com’da FreeDos seçeneğiyle çok uygun fiyatlara gelmektedir. En ucuz Dell Dizüstü Bilgisayar Fiyatları için WebdenAl.com’u takip etmeyi unutmayın.