Asus

-

Asus Marka Ürünler

ASUSTeK Computer Inc. Tayvan merkezli çok uluslu bir elektronik ve bilgisayar parça üreticisidir. Merkezi Taipei’de bulunan Asus, ana ürün kalemleri olarak bünyesinde masasüstü bilgisayarlar, laptoplar – notebook, dizüstü bilgisayar – cep telefonları, monitörler ya da ekranlar, anakartlar, sunucular, tablet pcler (tablet bilgisayarlar) ve ekran kartlarını barındırır.

Asus kendi markası altında ürünler geliştirip satsa da, eskiden beri Asus markasını takip eden WebdenAl müşterileri Asus markasını, ürettiği anakartlar ve ekran kartlarıyla da hatırlayacaktır.

Özellikle bilgisayar parçalarında yakaladığı kaliteyle öne çıkan Asus, hala Apple, Dell ve HP gibi markalara bilgisayar parçaları tedarik etmektedir.

WebdenAl.com’da 36 kategori altında 424 farklı Asus Marka Ürün bulunmaktadır.

Önceden de belirttiğimiz gibi, Asus markasının yıllardan beri süren geleneği, yani bilgisayar parçalarındaki tecrübesi ve çeşitliliği WebdenAl’da da göze çarpıyor. Asus markası altında en çok çeşit ürün barındıran kategoriler Anakart ve Ekran kartı olarak gözükse de, son yıllarda son tüketiciye daha rahat ulaşmasını sağlayan Asus Laptoplar ya da diğer bir ismiyle Asus Notebooklardaki farklı özellikler barındıran masaüstü bilgisayar seçenekleri, WebdenAl ziyaretçileri için opsiyonları arttırıyor.

Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemi seçenekleri dışında, Asus Bilgisayarlarda WebdenAl müşterilerine özel FreeDos seçenekleri de bulunabiliyor. FreeDos olan modellerin fiyatlarındaki iskonto, bir çok müşterimizin tercih sebebi olarak göze çarpıyor.

Asus Dizüstü Bilgisayar seçenekleri dışında, WebdenAl’da kişisel (masaüstü) bilgisayar olarak bir çok Asus PC modeli bulunuyor. Özellikle bilgisayar parçasındaki tecrübesi, Asus markasına özellikleri çok güçlü ama fiyatları çok yüksek olmayan şık bilgisayarlar tasarlamasını sağlıyor. Sadece ekrandan oluşan Asus All in One PC’ler FreeDos seçenekleriyle ziyaretçilerimize ulaşıyor.

Televizyon önünde kullanmaya çok elverişli olan Asus Mini PC’ler, yani Asus EEE PC serisi WebdenAl’ın ürün yelpazesinde bulunuyor.

İçinde bulunduğumuz 10 yıllık dönem, tablet pc kullanımının gitgide artacağı, hatta belki günümüzde yaygın olarak kullanılan dizüstü ve masaüstü bilgisayarları geçebileceği bir süreç olarak dikkat çekiyor. Asus markası da bu trendi yakalayanlardan.