Apple

-

Apple Marka Ürünler

Apple Inc, ya da eski adıyla Apple Computer Inc, Amerikan orjinli çok uluslu bir tüketici elektroniği markası olup, Dünya’nın en değerli şirketlerinden biridir. Eski ismi Apple Computer olan şirket, 2007’den itibaren – özellikle 2011 yılında vefat eden kurucusu ve CEO’su Steve Jobs’un tercihiyle – “Computer” ibaresini atıp yoluna “Apple” olarak devam etmektedir.

Kaliforniya merkezli şirket araştırıp geliştirdiği ürünleri, büyük elektronik üreticilerine ürettirip, tüketiciyle buluşmasını sağlıyor.

En bilinen ürünleri olarak Mac bilgisayarlar, iPhone, iPod ve son dönemde iPad olarak öne çıkıyor.

WebdenAl.com’da 14 kategori altında 97 farklı Apple Marka Ürün bulunmaktadır.

Apple markası ne kadar çok iPhone modeliyle öne çıksa da, başlangıç noktası kişisel bilgisayarlar üretmek olan bir firmadır. 90’lı yıllarda kişisel bilgisayardaki üstünlüğü yazılımsal olarak tamamen Microfost’a, donanımsal olarak ise IBM, Dell gibi firmalara kaptırdıktan sonra, farklı tasarımı, ilginç kullanıcı deneyimi ve renk renk çeşitleri olan iPod ürünüyle Dünya’da büyük ses getirmiştir.

Apple’ın müzik piyasasına getirdiği bu büyük yenilik ile firma 2000’lerde adından çok söz ettirir oldu. Apple bu şöhretini ürettiği bilgisayar modellerinden ziyade, özgün bir şekilde geliştirdiği ve tasarladığı iPhone ve iPad modellerinde kullanmayı tercih etti.

Apple bilgisayar kategorisinde de hala özgün ve fark yaratan modeller tasarlamaya devam ediyor. WebdenAl müşterileri, Apple Laptop (Apple Notebook) ve Apple PC seçeneklerini inceleyebilirler.

Bunun dışında son yıllarda en çok ses getiren teknolojik alet olarak öne çıkan Apple Tabletler yani iPadler de WebdenAl’da bulunabilecek diğer ürünlerden.

WebdenAl’da 2. 3. ve 4. Nesil Apple Tablet PC seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bu sene piyasaya sürülen iPad Mini’ler de WebdenAl müşterilerinin tercih ettiği ürünlerden.