Acer

-

Acer Marka Ürünler

Bir diğer Tayvan menşeili olup çok uluslu yapıda operasyonlarını sürdüren Acer Inc., Dünya’nın en büyük 4. PC üreticisi konumundadır. Elektronik ve donanım kollarında bir çok faaliyeti olan Acer’in ürettiği ürünlerden bazıları şunlardır:

Dizüstü Bilgisayarlar (Laptop, Notebook vs.), Masaüstü Bilgisayarlar, Tablet PC’ler, Sunucular, Veri Depolama Cihazları, Monitör, Cep Telefonları ve Bilgisayar Çevrebirimleri

WebdenAl.com’da 12 kategori altında 97 farklı Acer Marka Ürün bulunmaktadır.

WebdenAl’da Laptop (Notebook), Projektör ve Tablet PC kategorilerinde bir çok farklı ürün çeşidiyle her segmentteki alıcıya ulaşabilen Acer, Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markalarından biri olarak öne çıkıyor.

Acer Laptop ya da diğer bir adıyla Acer Notebook çeşitlerinden Aspire, ülkemizdeki en popüler dizüstü bilgisayar modellerinden biridir. AMD ve Intel marka işlemci (CPU) seçenekleriyle her beğeniye hitab eden modelleri ve FreeDos, Linux gibi alternatif yazılım seçenekleriyle, WebdenAl ziyaretçilerine geniş bir yelpaze sunuyor. Acer Aspire dışında Acer Travelmate gibi farklı dizüstü bilgisayar modelleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Acer Bilgisayarlar dışında diğer Tablet PC pazarında da tüketiciye seçme şansı tanıyan değişik boyut ve özellikteki Tablet’ler ile, Tablet seçiminde zorlanan tüketiciye güzel seçenekler sunuyor. 7 ve 10.1 inç’lik 2 farklı boyut seçeneğiyle Acer Tablet PC’ler, WebdenAl’da yeni sahiplerini bekliyor.