• Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse
  • Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse
  • Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse
Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse

Logitech 910-002686 M525,Kablosuz Optik Notebook ,Pearl White Mouse

Logitech Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 585839)

Kablosuz Mouse M525 Black-Red APJMükemmel performans, hassasiyet ve uzun pil ömrünü bir arada isteyenler için, ergonomik tasarıma sahip kablosuz mouse.
Micro-precise scroll wheel

Mikro hassasiyette kaydırma

Yeni kaydırma tekerleğimiz üzerinde, her milimetrede daha fazla oyuk olması sayesinde uzun web sayfalarında kaydırmayı daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

Ergonomically shaped

Ergonomik tasarım

Ergonomik tasarımı ve yumuşak kavrama yerleri ile eliniz doğal bir şekilde rahat edecek ve kompakt boyutu sayesinde evde, işte veya bilgisayarınızı kullandığınız her yerde kolayca kullanabileceksiniz.

3-Yıl pil life*

3 yıl pil ömrü*

Dünyanın en uzun pil ömürlü mouse’u ile pil değiştirdiğiz günler geçmişte kaldı. Ayrıca, akıllı uyku modu güçten tasarruf etmenizi sağlarken pil ömrü gösterge ışığı süprizleri ortadan kaldırır.

Logitech Unifying receiver

Logitech Unifying alıcı

Tek bir nano alıcıyla, Unifying uyumlu 6 cihazı eşleştirebileceksiniz. Bu sayede hem ofis hemde evdeki mouse ve klavyeleriniz arasında nano alıcıyı değiştirmeden geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca tek bir Unifying alıcı yeterli olacağından bilgisayarınızın diğer USB girişlerini boş tutabileceksiniz.

Logitech Gelişmiş 2.4 GHz Kablosuz

Logitech Gelişmiş 2,4 GHz kablosuz

Kablosuzun sunduğu konfor ve özgürlükle kablolunun güvenilirliğine sahip olun. Hemen hemen hiç gecikme ve kesinti olmadan hızlı veri iletimi.

Laser-grade tracking

Logitech Gelişmiş Optik İzleme

Standart optik fareler için sorunlu olan pürüzsüz ve parlak yüzeyler de dahil olmak üzere en zorlu yüzeylerde lazer hassasiyetinde izleme sunar.** Tümünü daha az güç harcayarak yapabilirsiniz. Bu şekilde daha uzun pil ömrü ve daha fazla rahatlık elde edersiniz.

Page back/forward (Web)

Önceki/sonraki sayfa

Favori web sitelerinizde daha kolay sörf yapabilmeniz için, Web'de sörf yaparken geri veya ileri gitmek üzere eğimli tekerleği sola veya sağa hareket ettirebilirsiniz.***

Ürün Yorumları