Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi

  • Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi
  • Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi
  • Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi
Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi Logitech Group Video Conference System 960-001057 Fotoğraf Makinesi

Ürün Kodu: 847191

Ürün Bilgisi

ORTA VE BÜYÜK GRUPLAR İÇİN VİDEO KONFERANS

Her toplantı alanı görüntülü iş birliği alanına dönüştürülebilir. Logitech GROUP’u kullanmak bir cep telefonu kullanmak kadar kolaydır ve bir ofis sandalyesi kadar ucuzdur. Temel sistem, bir odada en fazla 14 kişilik toplantılar için tasarlanmıştır; isteğe bağlı ekstra mikrofonlar 20 kişiye kadar iş birliği yapmaya olanak sağlar. USB tak ve çalıştır bağlantısı yalnızca bir dizüstü bilgisayara bağlamanıza ve bir görüntülü toplantı başlatmanıza olanak sağlar.

14 İLA 20 KİŞİ İÇİN MÜKEMMEL

Toplantı katılımcıları artık kolayca görülebilir ve duyulabilir. GROUP, HD video ve olağanüstü net ses sunar. Daha büyük odalar için isteğe bağlı ekstra mikrofonlar kullanılabilir. Akustik eko önleme, gürültü azaltma teknolojisi ve sezgisel denetimler gibi gelişmiş özellikler doğal bir ses sunar.

BASİT, TAK VE ÇALIŞTIR KOLAYLIĞI

GROUP ile görüntülü toplantı kurmak için, USB aracılığıyla dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. GROUP’u kullandıklarınız da dahil herhangi bir görüntülü konferans yazılımıyla kullanın. Harika sese sahip çağrılar için, mobil cihazınızı Bluetooth® kablosuz teknolojisiyle GROUP hoparlöre bağlayın.

ÇOK YÖNLÜLÜK SUNAN SEÇENEKLER

Odanızın düzenine ve boyutuna uyacak şekilde kurulumu özelleştirin. GROUP, kamera montajı ve mikrofonlar için seçenekler sunar: Birlikte gelen donanımla kamerayı masaya yerleştirin, üç ayağa bağlayın veya duvara monte edin. İsteğe bağlı ekstra mikrofonlar kapsama alanını 8,5 metreye (28') kadar uzatır.

YÜKSEK TANIMLI VİDEO

GROUP’un saniyede 30 kare yüksek kaliteli HD 1080p görüntüsü ile toplantılara hayat katın. H.264 kodlama bant genişliğini azaltır. 10 kat yakınlaştırma, detaylı ve tam netlikte yakın çekimler sağlar. ZEISS® mercek sertifikası video kalitesi için yüksek standartları karşılamaktadır. Otomatik odaklama kurulumu kolaylaştırır.

DOĞAL SES

Sesi net ve son derece anlaşılır bir şekilde sunan GROUP’un çift yönlü hoparlörü ile herkes duyabilir ve duyulabilir. Akustik eko önleme ve gürültü azaltma teknolojisi yankıyı ve ortam seslerini azaltırken görüşmeleri doğal işitilebilir hale getirir.

Ürün Yorumları