Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad 943-000100

Ürün Kodu: 866873
- GTIN: 5099206064195
Logitech Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad 943-000100 Mouse Pad

Özellik AdıDeğer
Tasarım
Yüzey renklendirmeMonoton
MalzemeKumaş, Kauçuk
Oyun mouse pediEvet
Ürün rengiSiyah
Ergonomi
Bilek istirahatiHayir
Ağırlık & boyutlar
Genişlik280 mm
Derinlik340 mm
Kalınlık3 mm
Ağırlık229 g

Düşük yüzey sürtünmesi

Eylemsizlik dize geldi

G440 yüksek DPI ile oyun oynayanların incelikli el hareketleri ve hızlı mouse hareketleri için ideal bir yüzey sağlayan ultra düşük yüzey sürtünmesi sunar. Polietilen yüzey mouseun minimum güç uygulandığında bile hareket etmesine olanak sağlar, başlangıç veya durma sırasında aşırı telafiden kaynaklanan hataları en aza indirir.

Pürüzsüz yüzey dokusu

Kenardan kenara performans

Ağır desenler ve tasarımlar algılayıcı performansını etkileyebilir. G440'ta temiz ve pürüzsüz bir yüzey dokusu vardır. Bu, mouse hareketini imleç hareketine dönüştürmek için algılayıcıya daha iyi tanımlama sağlar ve bu da pürüzlü ve kirli masa yüzeylerine karşı bir iyileştirme sunar.

Logitech G algılayıcılara uyarlanmıştır

Birlikte daha iyi

Optik veya lazer mouse kullanmanız arasında fark yoktur, G440 oyunculara gelişmiş algılayıcı doğruluğu ve hassasiyeti sunar. G440, Logitech G mouse'lar için optimal test ortamına yakın bir yüzey dokusu kullanır.

Dayanıklı kauçuk taban

Kazanan bir temel

G440 üzerinde kayan tek şey mouseunuzdur. Yüksek darbeye Dayanıklı polistiren çekirdekte sıkıca bağlı bir doğal kauçuk bulunur, sert yüzeyi masanın üzerinde tam da koyduğunuz yerde tutar.

Çok katmanlı yapı

Birleşik kuvvet

G440 üç kritik katman kullanılarak sert yapıda üretilmiştir. Düşük sürtünmeli yüzeyi polipropilen üst katmanlar sağlar. Sağlam, yarı katı temeli yüksek darbeye Dayanıklı polistiren çekirdek sağlar. Son olarak da, kauçuk taban mouse pad'i sabit tutar.

Ürün Yorumları