Logitech G103 Gaming Klavye (920-005205)

Ürün Kodu: 616844
- GTIN: 5099206042414
Logitech Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Logitech G103 Gaming KLAVYE 920-005205 KlavyeGenel Özellikler :

Logitech® G103 Gaming Keyboard’un programlanabilir altı tuşu, basit bir tuş hareketiyle özelleştirilmiş hareketlerin veya makro birleşimlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor*. Aynı anda beş tuşa basmanızı sağlayan çoklu tuş kullanımı, birçok karmaşık işlemi, parazit veya gölgelenme olmadan gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Kompakt ve oyunculara özel tasarımı, sessiz tuşları, Dayanıklı eğimli ayakları ve çıkarılabilir avuç içi desteği ile konforlu bir oyun deneyimi yaşatan G103, oyun/masaüstü modu anahtarıyla Windows® tuşlarını devre dışı bırakarak, kazara yanlış düğmeye basmanız halinde oyunun yarıda kesilme riskini ortadan kaldırıyor.

  • 6 Adet Programlanabilir G Tuşu
  • Çok Tuş Kullanımı
  • Fısıltı Derecesinde Sessiz Tuşlar
  • Oyun/Masaüstü Modu
  • Çıkarabilir Avuç İçi Desteği
  • Dayanıklı Eğilimli Ayaklar
  • Kompakt ve Oyunculara Özel Tasarım
  • Usb Girişli

Özellikler

Altı adet programlanabilir G tuşu*

Emrinizde

G103, eşsiz fonksiyonları ve makro kombinasyonları yapılandırmanıza olanak tanıyarak karmaşık eylemleri basit hale getiren altı adet programlanabilir G tuşu içerir. G tuşları ile tek tıklamayla çok sayıda özelleştirilebilir fonksiyona anında erişim sağlayabilirsiniz. Açık mikrofon kanallarına bir G tuşu atayarak Ventrilo üzerinden arkadaşlarınızla konuşun veya kullanım sırasında oyununuzu kaydedin. Bir G tuşunu takımınıza metin yayını göndermek üzere atayabilirsiniz. G tuşlarını Logitech G mouseunuzla etkileşime sokarak oyun sırasında DPI seviyelerini değiştirebilirsiniz.
* G tuşunu programlamak için gaming.logitech.com/support">logitech.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software gerekir.

Çok tuşlu giriş

Teknolojiyle iç içe

Savaşın ortasında aynı anda koşmanız, ateş etmeniz, silah seçmeniz ve kapı açmanız gereken anlar olur. G103’teki çoklu tuş girişiyle karmaşık hareketler her zaman doğru sonuçlanır. Tümü mükemmel şekilde ayarlanmış tuşların en fazla altısına birlikte basın. Gölgeleme engelleyici ile istemediğiniz hiçbir komutu görmezsiniz.

Kompakt ve sessiz tuşlar

Aslolan konfordur

Her çalışma alanına uyacak şekilde tasarlanmış sessiz yazan tuşlarla ellerinizi rahat bir konumda tutun. Kontürlü, ayrılabilir avuç içi desteği ile diğer kişileri rahatsız etmeden en iyi şekilde Günanabildiğiniz kadar oynayın.

Özellik AdıDeğer
Klavye
Araç arayüzüUSB
Önerilen kullanımOyun
Klavye diliTürkçe
AmaçPC / sunucu
Klavye şekli faktörüstandart
Klavye türüDüz
Klavye tuş sayısı110
Windows tuşlarıEvet
Programlanabilir kısayol tuşlarıEvet
Tam boyutlu klavyeEvet
Sayısal tuş takımıEvet
Bilek istirahatiEvet
Tasarım
Ürün rengiSiyah
ArkaışıkHayır
Ergonomi
Tak ve kullanEvet
Dahili ekranHayır
Fare
Fare dahilHayır
Sistem gereksinimleri
Desteklenen Windows çalışma sistemleriEvet
Paket içeriği
Kullanıcı kılavuzuEvet
İçerikteki ürün sayısı1 adet
Ağırlık & boyutlar
Klavye ağırlığı648 g
Klavye boyutları (E x D x Y)476 x 193 x 29 mm

Ürün Yorumları