• Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823)
  • Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823)
  • Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823)
Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823) Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823) Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823)

Logitech G602 Wireless Gaming Mouse (910-003823)

Logitech Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 623456)

Logitech G602 Kablosuz Gaming - Siyah Mouse

Teknik Özellikler

Parça Numarası

910-003823

Garanti Bilgileri

3 yıl Sınırlı donanım garantisi

Sistem Gereksinimleri

Windows® 8, Windows 7 veya Windows Vista®
Mac OS® X 10.6.8 veya üstü
Güç sağlayan USB bağlantı noktası
İsteğe bağlı yazılımı yüklemek için İnternet bağlantısı ve 100 MB sabit sürücü alanı

Platform Uyumu

Windows® 8, Windows 7 veya Windows Vista®
Mac OS® 10.6.8 veya üstü

Paket içeriği

Mouse
Kablosuz alıcı
Alıcı uzatma kablosu
2 AA pil, önceden takılmış halde
Kullanıcı belgeleri

Teknik Özellikler

İzlemeÇözünürlük: 250 – 2.500 dpi
Maks. hızlanma: >20G*Maks. hız: en fazla 2 metre (80 inç)/saniye*

* Bazı profil ayarları, www.logitech.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir.

Yanıt vermeUSB veri biçimi: 16 bit/eksen
USB rapor hızı: 500 rapor/saniyeye kadar

KaymaDinamik sürtünme katsayısı: Mu (k): 0,09*
Statik sürtünme katsayısı: Mu (s): 0,14*

Özellikler

Uzun pil ömrü

Standart yükselten güç

Kendinize güvenerek oynayın. G602 Performans modunda 250 saate kadar pil ömrüyle her oyunda yanınızda olur. Bu, diğer kablosuz oyum mouse’larının pil ömrünün sekiz katına yakındır, tümüne oyun düzeyinde algılayıcı ve bağlantı performansından ödün vermeden elde edersiniz. G602 iki adet standart AA pil kullanır; ağırlığı ve dengeyi ayarlamak isterseniz pillerden birini çıkarabilirsiniz.

Kablosuz oyun teknolojisi

Kablolardan kurtulun

G602 2,4 GHz kablosuz bağlantı ve 2 milisaniye bildirim hızıyla gecikmesiz bir deneyim sağlar. Logitech Unifying alıcılarının birden çok aygıtı bağlama amacına benzemeksizin, oyun düzeyinde ve düşük gecikmeli performans için 602 ayrı bir USB nano alıcının bant genişliğinin tamamını kullanır. Pakete dahil uzatma kablosunu kullanarak nano alıcıyı en iyi alıcı performansını elde edecek şekilde konumlandırın. Pil bölmesindeki, rahatlık sağlayan saklama yuvası nano alıcıyı taşıma sırasında korur.

11 adet programlanabilir tuş

Güç elinizde

Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Veya G602’yi kendinize uyarlayın. Genellikle menü derinliklerine inmeyi gerektiren eylemler için tek düğmeyle tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas konuş iletişim artık daha kolay ve daha yakın. Sniper nişan alma işlemi için geçici olarak DPI ayarını düşürün. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software (LGS) ile, 11 programlanabilir düğmeden istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.* Her PC’yle kullanmak için mouse bünyesinde özel bir profil ayarlayın.

  • *Bazı profil ayarları, gaming.logitech.com/support adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir.

Delta Zero™ sensör teknolojisi

Ödün vermeden güçten tasarruf sağlayın

G602 yüksek doğruluk oranına sahip imleç denetimi için özel Delta Zero algılayıcı optimizasyonları ve pil ömrü uzatan güç optimizasyonu yöntemleri olan ilk kablosuz mouse’umuzdur. İster ekran üzerinde hızlı hareket ettirin, ister tek bir pikseli hedefleyin, 2500 DPI sensör el hareketlerinize doğru şekilde yanıt verir. LED aydınlatmalı algılayıcı, basit göz-el koordinasyonunun ötesine geçerek karakterinizi hareket ettirmek için gereken düşünme süresini azaltır, sniper dürbününüzü ayarlar, RTS birimlerini seçer veya MOBA beceri vuruşlarına yön verir.

Oyun içinde duyarlılığı değiştirme

Anında hazır olun

Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. Ulaşılması kolay iki düğme en çok beş ayrı DPI ayarında hızlı geçiş sağlar. Tam ihtiyacınız olduğu sırada piksel hassaslığında nişan alma (250 DPI) ile yüksek hızlı manevralar (2500 DPI’a kadar) arasında seçim yapın. Ve tutulduğunda DPI shift komutu zorlu FPS sniper atışları için geçici olarak düşük hassasiyeti kullanmanıza olanak sağlar; bırakıldığı anda yüksek hızlara döner.

Performans/Günanıklılık modları

Tam işe uygun güç miktarı

G602 iki ayrı çalışma modu sunar. Mod anahtarını Performans olarak ayarlayın ve oyun düzeyindeki yeteneklerden feragat etmeden 250 saate kadar pil ömrü sağlayın. Oyun oynamıyor musunuz? Günanıklılık moduna geçin ve pil ömrünü 1440 saat gibi etkileyici bir süreye uzatın. Aktif mod mouse’un üstünde açık bir şekilde gösterilir; Performans için mavi, Günanıklılık için yeşil ve güç azaldığında yanıp sönen cam göbeği.

Kullanımı kolay, konforlu tasarım

Şık görünüm yeterli değildir

Doğal şekilli kavrama yerleri saatler süren kullanımda maksimum rahatlık sağlar, en son ayakta kalan oyuncu siz olursunuz. DPI geçiş denetimleri işaret parmağınızın kolay erişebileceği bir yerdedir. Tek tek şekillendirilmiş altı düğme dokunma yoluyla kolayca anlaşılabilir, ihtiyacınız olduğunda hazırdırlar. Kenarlardaki, kaymaya karşı dirençli kavrama yerleri uzun oyun oynama oturumlarında bile daha iyi denetim sağlar.

Ürün Yorumları