• LG PW800G 800 Lümen Projeksiyon Cihazı Projektör

LG PW800G 800 Lümen Projeksiyon Cihazı Projektör

LG Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 814003)

7 yıldır Dünyanın En Çok Tercih Edilen Projektörü

7 yıldır Dünyanın En Çok Tercih Edilen Projektörü

2008-2014 Led projektör satış verileri,PMA

Uzun Ömürlü LED Aydınlatma Sistemi

Uzun Ömürlü LED Aydınlatma Sistemi

LG'nin LED ampülleri 30,000 saate kadar dayanıklıdır. Günlük 4 saat kullanımla 20 yıl ömre sahiptir. LG LED ampüllü projektörlerle ampül değişim maliyetine son verin.

MOBİL CİHAZLARLA KABLOSUZ EKRAN PAYLAŞIMI

MOBİL CİHAZLARLA KABLOSUZ EKRAN PAYLAŞIMI

Küçük ekranlarla kendinizi sınırlamayın. İçerikleri Screen share özelli ile sahip PC ya da laptop'ınızla kablolara gerek duymadan projeksiyon ekranına taşıyın. İçerikler üzerinde istediğiniz değişiklikleri daha büyük ekran üzerinde yapabilmeniz, grup sunumları için size büyük avantaj sağlayacak. Screen Share fonksiyonuyla LG Smart TV ile akıllı telefonunuz arasında kolay, hızlı ve kablosuz bağlantı kurup telefon ekranınızdaki görüntüyü TV'nize aktarabilirsiniz.

AKILLI TELEFONLARINIZI BÜYÜK EKRANA TAŞIYIN

AKILLI TELEFONLARINIZI BÜYÜK EKRANA TAŞIYIN

Akıllı telefon ve tabletlerinizde küçük görünen içerikleri PH300’ün büyük ekranında taşıyabilirsiniz.Tek yapmanız gereken bir HDMI/MHL bağlantısı ya da dönüştürücü kablo aracılığıyla telefonunuzu PW800G ‘e bağlamak.

CANLI VE NET GÖRÜNTÜ KALİTESİ

CANLI VE NET GÖRÜNTÜ KALİTESİ

pw800G LED aydınlatma ve üçlü XD motor, 100,000:1 kontrast oranıyla mükemmel görüntü kalitesi, etkileyici siyah ve beyaz akromatik renkler sunar. Kırmızı, yeşil, mavi renkleri meydana getiren LED aydınlatma kaynağı sıradan ampullü projektörlerden %114 daha canlı renkler sunar. Üçlü XD motor, yarım asırlık LG TV tarihinin teknik esası olarak resmi daha doğal bir görünüme kavuşturur.

NOTEBOOKSUZ PROJEKTÖR

NOTEBOOKSUZ PROJEKTÖR

Artık film izlerken veya sunum yaparken bilgisayar bağlantısına ihityaç yok. Film izlemek, resim, müzik ve PPT, Excel, Word gibi office programlarını çalıştırmak için yalnızca fişe takın ve USB'yi çalıştırın.

OTOMATİK KEYSTONE

OTOMATİK KEYSTONE

Otomatik Keystone bozuk ekran görüntüsünü otomatik olarak düzeltme imkanı sunar. Yapman gereken tek şey 3 saniye beklemek ve düzgün ekran görüntüsüne kavuşmak.

Minibeam Heryerde

Minibeam Heryerde

a.Oturma Odasında
b.Parti’de
c.Toplantı Odasında
d.Özel Odanızda


3D Desteği: Var
Doğal Çözünürlük: 1280 x 800
Parlaklık: 800 ANSI Lümen
Kontrast Oranı: 100.000:1
Lamba Ömrü (Normal): 30000 saat
HDMI: Var
USB Display: Var
Ağırlık: 600 gr
Hoparlör Gücü: 1 Watt

Ürün Yorumları