• LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili
 • LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili
 • LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili
LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili

LG G4 H818 Dual Sim Altın - İthalatçı Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 918453)

LG G4 H818 Dual Sim Altın (İthalatçı Garantili) Cep Telefonu

   LG G4 32 GB ÇİFT HATLI

   İthalatçı firma tarafından iki yıl süre ile garanti altındadır.

  F1.8 Lens ve 16MP

  Düşük ışık ve portreler için ideal olan bu ultra-parlak lens, muhteşem netlik ve ayrıntı ile parlayan harika-profesyonel görünümlü fotoğraflar yaratır.

  Renk Spektrum Sensörü

  G4'ün teknolojinin son harikası, kızılötesine duyarlı renk spektrum sensörü, bir fotoğrafın çekilmesinden bir kare önce tüm görünür ışığı analiz eder ve ölçer ve bu sayede bir fotoğrafın renklerinin düşük ışık koşullarında dahi doğal ve canlı görünmesini sağlar.

  Manuel Mod

  Aydınlık ve karanlığı ayarlayan kamera ayarlarını düzenleyerek her anı bir sanat eserine çevirin, hareketleri daha hızlı dondurun ve daha iyi düşük ışıkta fotoğraf çekin.

  Işık İzi Etkisi

  G4'ün manuel modu ile kameranızı kolaylıkla ve sanatsal bir şekilde parlayan ışıkları yakalamak üzere ayarlayabilirsiniz.

  Lazer OO Kamera ve OIS 2.0

  G4'ün lazer otomatik odaklanma özelliği ve kamera titremesini azaltan gelişmiş bir görüntü sabitleyicisi olan OIS 2.0 ile hızlı ve net fotoğraflar çekin.

  8 MP Ön Kamera

  Mükemmel selfie'yi yakalamak için ideal olan bu sınıfının en yüksek kalitesine sahip 8 MP ön kamera, LG'nin eğlenceli ve kullanımı kolay Hareketle Çekim ve Tanıma özelliklerini barındırıyor.

  5.5” IPS Quantum Ekran

  IPS Quantum Ekran, zengin ve orijinal renklerde ve şaşırtıcı düzeyde aslına uygun yüksek kontrastlı canlı görüntüler üretir.
  Ayrıca, ekranın gün ışığında kolaylıkla görünür olmasını sağlamanın yanı sıra, pürüzsüz ve hızlı tepki sağlayan In-cell Touch Display teknolojiden de yararlanır.

  USTALIK ESERİ

  Eşsiz, Tarz Sahibi ve Seçkin

  Sanatsal bir hassasiyetten esin alan G4'ün birinci sınıf arka kapakları metalik gri, seramik beyaz, parlak altın ve buğday deri şeklinde sunulmaktadır. Şık renkli arka kapaklar, dokusal olarak işlenmiş diziler şeklinde ayırt ediciliğe sahiptir ve deri seçenekleri, özel iplikle dikilmiş bir dizi ayırt edici renk ve özellik ile sunulmaktadır.

  İnce Kenar Tasarımı

  G4'ün dayanıklı ince kemer tasarımı, doğal ve sağlam bir kavrama sağlar ve ideal kullanıcı deneyimi akılda tutularak hazırlanmıştır.

  AKILLI, KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÇÖZÜMLER

  Basit, Daha Akıllı, Daha Sezgisel

  Smart Notice
  Rutin görevleri otomatikleştirmek için eylem formülleri oluşturun, G4'ün tüm özelliklerini keşfetmek için Smart FAQ'ı kullanın ve hatta hava durumu, seyahat ve daha fazları için kişiselleştirilmiş tavsiyeler alın--tümü yaşamı daha basit ve daha üretken yapmak için

  Galeri
  Galeride dolaşmak, zaman ve yere dayalı olarak kolaylıkla fotoğrafları düzenleyen ve tarihe göre arama işlevini içeren yeniden tasarlanmış bir arayüz ile daha hızlı. Ayrıca, geriye dönüp hoş anlara bakmak için hatırlatıcılar da var.

  Olay Cebi
  Olayları çekin ve takvime bırakın ve Olay Cebi'nin sağlanan bilgiler sayesinde size mekan ve yapacak şey önerilerini sunmasına izin verin.

  Çıkarılabilir 2900 mAh Batarya ve SD Kart Girişi

  Şarj için duraklamadan dolu bir bataryayı boş bir batarya ile değiştirerek daha uzun süre daha fazlasını yapın.micro-SD kart girişi de G4'ün her zaman bol saklama alanına sahip olmasını sağlayacaktır.

  • ÖZELLİK DEĞER
   İşletim Sistemi: ANDROID OS
   Kamera Çözünürlüğü: 16.0 MEGAPIKSEL
   İkinci Kamera-Selfie: 8.0 MEGAPIKSEL
   Ekran Boyutu (İnç):
   İşlemci Kapasitesi: 1.44 GHZ QUAD CORE,1.82 GHZ DUALCORE
   Dahili Bellek: 32 GB
   Hat Sayısı: ÇİFT HATLI
   Ram Kapasitesi: 3 GB
   Renk: SİYAH
   Mobil Bağlantı Hızı: 4G,VAR
   FM Radyo: YOK
   Şebeke: 2100 MHZ,1800 MHZ,900 MHZ,850 MHZ,1900 MHZ
   Pil: Li-Ion
   Telefon rehber hafızası: VAR
   Desteklediği Bellek Kartı: MİCRO SD
   Browser: HTML
   Ekran Tipi: IPS LCD
   Kamera: VAR
   Flash: VAR
   Bağlantı: AGPS,GPS,USB,WI-FI,BLUETOOTH
   Distribütör Ürünü: HAYIR
   NFC: VAR
   Satış Garanti Süresi (ay):

Ürün Yorumları