Lexmark 78C5UY0 Yksek Kapasiteli Sar toner

Ürün Kodu: 992056
- MPN: 78C5UY0
- GTIN: 0734646653503
Lexmark Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Lexmark 78C5UY0 Yksek Kapasiteli Sar toner Toner

AçıklamaLexmark Kartuş Toplama Programı
Çevreyi korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kullanılmış tüm Lexmark sarf malzemelerinizi ayrıntıları bize bırakarak geri dönüştürün. Basit, akıllı ve her zaman ücretsizdir.
Lexmark İade Programı Kartuşları
Lexmark İade Programı kartuşları, lisansın koşulu olan müşteri sözleşmesine karşılık olarak özel fiyatla satılan patentli yazıcı kartuşlarıdır. Bu lisans koşuluna göre kartuşlar sadece bir kez kullanılabilir ve yeniden üretime sokulması ve/veya geri dönüştürülmesi için Lexmark'a iade edilir. İade Programı kartuşları tek kullanım için lisanslanmıştır ve belirli bir toner kullandıktan sonra çalışmayı durduracak şekilde tasarlanmıştır. Değiştirilmesi gerektiğinde kartuşta bir miktar toner kalır. Ayrıca, kartuş otomatik olarak yazıcının belleğini güncelleyecek şekilde tasarlanmış olup sahte ve/veya yasadışı üçüncü taraf kartuşların kullanılmasına engel olur. Müşterinin bu şartları kabul etmemesi durumunda, bu şartları içermeden satılan yedek kartuşlar www.lexmark.com adresinden temin edilebilir.
Unison Toner
Lexmark yazdırma sistemi performansında önemli bir yeri olan Unison™ Toner'in benzersiz formülü, yeni sarsıntı önleyici yazdırma sistemiyle her zaman mükemmel görüntü kalitesi ve uzun ömürlü sistem güvenilirliği sağlayıp, üstün sürdürülebilirliği destekler.
Birlikte En İyi
Orijinal Lexmark sarf malzemeleri, Lexmark yazıcınızla "birlikte en iyi" şekilde çalışarak, ilk sayfadan son sayfaya kadar mükemmel yazdırma kalitesi sunmak üzere tasarlanmıştır.
Yüksek Verimli
Orijinal Lexmark kartuşlarıyla tasarrufunuzu en üst düzeye çıkarın ve üstün kalitenin keyfini sürün. Yüksek Verimli kartuşlar, Standart Verimli kartuşlardan daha düşük sayfa başı maliyeti sunar ve daha fazla sayfa sayısı içerir. Yüksek hacimli yazdırma işleri için mükemmeldir.
MarkaTanımsız
Açıklama DiğerP00075
Ağırlık1,89 kg
Yükseklik223 mm
Genişlik498 mm
Derinlik196 mm
TipOrijinal
UyumlulukCS622de, CX625adhe, CS521dn, CX622ade
Sayfa verimiTanımsız
Baskı kartuşlarının renkleriTanımsız
Uyumlu markalarLexmark
Kartuş iade ve geri dönüşümEvet
Renkli toner sayfası verimi7000 Sayfa
Baskı teknolojisiLazerli baskı

Ürün Yorumları