• Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah
 • Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah
 • Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah
Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah

Lenovo Vibe P1m Cep Telefonu - Siyah

Lenovo Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 832822)

Lenovo Vibe P1M Siyah Lenovo Türkiye Garantili Cep Telefonu

 • Lenovo Vibe P1m Lenovo Türkiye Garantili

  Tüm Gün Pil Ömrü

  Uzun süre Dayanıklı 4000mAh pili ile Lenovo Vibe P1m, hareketli yaşam tarzınız için ideal bir seçim olacaktır. İster sosyal medya tutkunu olun, ister hırslı bir oyuncu, ister yalnızca sohbetten hoşlanan bir kişi, bu akıllı telefonun sizi yavaşlatmayacağından emin olabilirsiniz.

  Sıvı Sıçramasına Dayanıklı Nano Kaplama

  Vibe P1m, aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için ideal telefondur. Sıvı sıçramasına karşı Dayanıklı, nano kaplamalı teknoloji, telefonu her gün karşılaşılabilecek sıvı sıçramalarına ve dökülmelerine karşı korur. Ayrıca aygıt güvenilirliğini de kayda değer oranda arttırır. Su geçirmez tabaka, sıvılara karşı üstün Dayanıklılığa sahiptir, bu tabaka nem ya da aşınmaya neden olabilecek hassas noktalar bulunmamaktadır.

  Hızlı Şarj Etme ve Enerji Tasarrufu

  Vibe P1m'nin pili bittiğinde, Hızlı Şarj Etme özelliği ile yalnızca 15 dakikalık bir şarj etme işlemi size 4 saatlik konuşma süresi kazandıracaktır. Ayrıca, OneKey® Güç Tasarrufu özelliği, tek bir tuş ile pil ömrünüzün iki katına çıkarılmasını sağlayacaktır.

  Canlı Ekran

  HD (1280 x 720) çözünürlüğe sahip net 5,0" IPS ekran ile yüksek çözünürlüklü görseller, oyunlar ve videoların tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Ve düzlem içi geçiş özelliğine sahip Vibe P1m, arkadaşlarınız ile paylaşım için ideal şekilde yaklaşık 180° geniş görüş açısı seçeneğine sahiptir.

  USB ile Hareket Halinde Şarj Etme

  USB ile Hareket Halinde Şarj Etme özelliği sayesinde, Vibe P1m'in pil ömründen en iyi şekilde faydalanmak için bu ürünü diğer aygıtlarınızı şarj etmek ve veri paylaşımında bulunmak için kullanabilirsiniz.

  Android™ 5.1 Lollipop

  Android™ Lollipop işletim sistemi, yeni özelliklere sahip bir ana bilgisayar, görsel iyileştirmeler ve sayısız geliştirme içermektedir. Bu da bu sistemin daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çalışarak pilinizi çok fazla zorlamayacağı anlamına gelmektedir. Tüm favori Google uygulamalarınızla da uyum içerisinde çalışır.

  4G Hızı

  Vibe P1m, web sitelerine, uygulamalara ve oyunlara en iyi şekilde erişebilmenizi sağlayan en hızlı veri bağlantısı için yüksek hızlı LTE (4G) şebekelerini destekler.

  Net Çekimler ve Selfiler

  Vibe P1m'in 8MP arka kamerası, hem geceleri hem de gündüzleri önemli anları yakalayabilmenizi sağlar. Dahası, 5MP ön kamera ile görüntülü sohbetlerin tadını çıkarabileceksiniz.

  Genişletilebilir Depolama

  Bir microSD kart kullanarak, Vibe P1m'nin dahili depolama alanını tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve müzikleriniz için yeterli miktarda alan sağlayacak şekilde 32GB daha artırabilirsiniz.

  Dahili Uygulamalar

  CLONEit ile SHAREit gibi önceden yüklenmiş uygulamalar ile çok daha fazlasını yapabileceksiniz; bu uygulamalar sayesinde, dosyaları akıllı telefonlar ile diğer aygıtlar arasında ağ ya da WiFi ücreti ödemeden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Evernote ve Kingsoft Office gibi uygulamalar ile hareket halindeyken de çok daha üretken bir şekilde çalışabilirsiniz.

  Mükemel Performans

  Vibe P1m’in 1,0 GHz 64-bit dört çekirdekli MediaTek işlemcisi, performans ve güç arasında optimum dengeyi sunmaktadır. Bu özellikler, Vibe P1m'nin 2GB RAM'iyle birleştiğinde, bu ürün en hızlı veri bağlantılarını ve sunulan en yeni Android işletim sistemlerini kaldırabilecek kapasiteye ulaşır.

  Lenovo VIBE P1m Akıllı Telefon

  Vibe P1m'in canlı 5,0" ekranı

Ürün Yorumları