Lenovo V130 - Taşınabilir Bilgisayar

Ürün Kodu: 983669
- MPN: 81HN00ELTX
- GTIN: 0192563163084
Lenovo Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Lenovo V130 - 81HN00ELTX Taşınabilir Bilgisayar Laptop

Lenovo V130 81HN00ELTX i5-7200U 4 GB 1 TB Radeon 530 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar


Küçük ve orta ölçekli işletmeler için önemli bir değer

Lenovo V130 15.6 inç dizüstü bilgisayar, modern stilin göstergesi olan desenli ve dokulu bir gövde içinde muhteşem bir performans sunar. Sade ve şık tasarımı işbirliği için ideal, 180 derece açılabilen menteşeler ve tek parça geniş bir dokunmatik yüzey içerir. Güçlü Intel® teknolojisi, üretkenliğinizi sürdürürken gelişmiş güvenliği kritik verilerinizi korur.

Özellikler

BT yöneticilerinin hayali

Küçük işletmelere yönelik Lenovo V130 dizüstü bilgisayar yalnızca 1,8 kg ağırlığıyla kolaylıkla taşınabilir, güçlü işleme kapasitesi ve 15,6 inçlik büyük ekranıyla her yerden çalışmanıza olanak tanır. 30 Whr pil seçeneğiyle hızlı şarj teknolojisi yalnızca 30 dakikada üretkenlik seviyelerinin artırılmasına yardımcı olurken cihaz pili %50 şarj olur. Üstelik tek şarjla 6 saate kadar kullanılabilir. Verilerin ve parolaların şifrelenmesi için Windows 10 Pro Bitlocker ile uyumlu çalışan Trusted Platform Module teknolojisi sayesinde güvenliği son derece yüksektir. Gizlilik kapağı, kullanılmadığı zamanlarda web kamerasının kapalı tutulmasını sağlar; böylece korsanların fark ettirmeden sizi gözetlemeleri engellenmiş olur.

İstediğiniz açıdan kullanın

FHD yansımayı önleyen ekran seçeneğiyle V130, yaptınız her işte zengin görseller sağlar. Projenizi tamamlayın. Yaratıcı olun. Film izleyin. 15,6 inçlik ekran, 180 derece açıldığından paylaşım ve işbirliğini kolaylaştırır, size yalnızca istediğiniz açıda dizüstü bilgisayarınızı rahatça kullanmak kalır. Dinlediğiniz şey ne olursa olsun, stereo hoparlörler ve Dolby Audio™ sayesinde sesinin de görünümü kadar etkileyici olduğunu anlayacaksınız.

Farklı düşünün

V130'daki tam boyutlu ergonomik klavye konfor ve yazma doğruluğu için tasarlandı. Geniş dokunmatik yüzey, nerede olursanız olun, üretken olmanızı kolaylaştırır ve tek parça tasarımı şık görünür. Bu klavye aynı zamanda dökülmelere karşı dayanıklıdır. Böylece gündelik hayatın getirdiği kazalardan endişe etmeden işinize odaklanabilirsiniz.

İş için tasarlandı, yaşam için test edildi

V Serisi dizüstü bilgisayarlarımız, uzun yıllar sorunsuz çalışmalarını sağlamak için güvenilirlik ve dayanıklılık testlerini tabi tutulur. Şok ve titreşimlere karşı dirençten günlük hayatın zorluklarına... Menteşe ömrü testinden fan güvenilirliğine, çalışma sıcaklıklarına, basınç testlerine ve daha pek çok teste. Kişisel bilgisayarınızın geçiminizi etkileyebileceğini biliyoruz, bu yüzden V130'u uzun yıllar kullanmanız için tasarladık.

Bırakın ağır işleri yardımcınız yapsın

V130'unuzdaki Windows 10 Pro ile kişisel yardımcınız Cortana'ya sahip olursunuz. Artık dosya, fotoğraf veya toplantı aramanıza gerek yok, bırakın Cortana bunları sizin yerinize yapsın! Cortana'yı takviminizle entegre ettiğinizde dosya adlarını hatırlamaya çalışmak üzere bir dosya üzerinde kiminle ve ne zaman çalıştığınıza göre arama yapabilirsiniz.

Verilerinizi çalmaya yeltenecek kişilere gülüp geçin

Bilgilerinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle V130'a Windows 10 Pro Bitlocker ile uyumlu Trusted Platform Module (TPM) teknolojisini ekledik. Ayrıca bu dizüstü bilgisayarda web kameranız için bir gizlilik kapağı da bulunduğundan artık gözetlenme endişesini asla taşımayacaksınız.


Teknik Özellikler

İşlemci
İşletim Sistemi

FreeDOS

Ekran 15.6 inç TN FHD yansımayı engelleyen ekran (1920 x 1080)
Grafikler
 • Bütünleşik Intel® Graphics
 • İsteğe bağlı AMD Radeon™ 530, 2 GB DDR5
Kamera
 • 0.3 M
 • 720 p
Bellek

4 GB DDR4 2133 MHz

Depolama
 • 1 TB
Pil

6 saate kadar*, hızlı şarj teknolojisiyle 30 Whr (30 dakikada %50; 60 dakikada %80)

*MobileMark 2014 ile yapılan testler esas alınmıştır. Pil ömrü ayarlara, kullanıma ve diğer unsurlara bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir.

Ses
 • Dolby® Audio ile stereo hoparlörler
 • Tek dijital mikrofon
Güç Kaynağı Ünitesi / Bağdaştırıcı
 • Ayrı grafik kartları için 65 W
 • Bütünleşik grafik kartları için 45 W
Güvenlik
 • Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 • Kensington® MiniSaver kilit yuvası
 • Kamera için gizlilik kapağı
G/Ç (Giriş/Çıkış) Bağlantı Noktaları
 • 2 x USB 3.0 ve USB-C* ya da USB 3.0 ve USB 2.0
 • HDMI
 • 4'ü 1 arada kart okuyucu
 • RJ45
 • Birleşik ses / mik (SD, SDHC, SDXC, MMC)

* Intel® Core™ CPU ile kullanılabilir.

Bağlanırlık WiFi 1 x 1 ac + BT 4.1
Dayanıklılık Özellikleri
 • Dökülmelere dayanıklı klavye
 • Tek parça dokunmatik yüzey
Boyut (G x D x Y)

375 mm x 253 mm x 22,3 mm / 14,8 inç x 9,7 inç x 0,87 inç

Ağırlık

1,8 kg (3,96 lbs) başlangıç ağırlığıyla

Menteşeler

180 derece

Renkler Demir Grisi

Ürün Yorumları