Lazer Epilasyon Cihazı

2 Lazer Epilasyon Cihazı Var
Filtrele

Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları ve IPL Çeşitleri

Cımbız ve klasik jilet başlığa sahip epilatörleri tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz son teknoloji lazerli epilasyon aleti modellerini de tercih edebilirsiniz. Klinik testler ile onaylanmış, ışık atımları ile tüyleri yok etmeyi amaçlayan lazerli epilatörler, cilt ve tüy rengine göre enerji ayarlaması yapmanıza olanak sağlıyor. Evde kullanım rahatlığı sağlayan ev tipi lazerli epilasyon aleti modelleri ile istenmeyen tüylerinize veda edebilirsiniz ve hatta tüylerinizin azalıp yok olmasını sağlayabilirsiniz. Koyu tene sahip ya da bronzlaşmış kişilerin de kullanabileceği bu epilatörler sayesinde uzun süreli olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Kendinize uygun lazer epilasyon cihazı seçerken, problemli bölgelerinizi göz önüne almalısınız. Daha çok bacaklarınızda ve sırtınız gibi geniş yüzeyli bölgelerinizde kullanacaksanız lazer gücü yüksek ve geniş ekranlı cihazlar, daha hızlı ve kolay uygulama yapmanın yanı sıra, daha hızlı sonuç almanıza da yardımcı olacaktır.

Yüz ve hassas bölgeleriniz için seçeceğiniz cihazlar ise lazer gücü nispeten düşük ve yoğunlaştırılmış ışık teknolojisine sahip olmalıdır. Bu teknikle açık renk ve ince tüyler de etkili bir şekilde, cildinizin hassasiyetine özen gösterilerek ortadan kaldırılır.

Her iki durum için kullanılabilecek ürünlerde de atım gücü ve ekran genişliği tüm yüzeylere uygulanabilecek şekilde tasarlanmış aletler tercih edilmelidir.

Dilediğiniz ürünü, müşteri memnuniyeti odaklı güvenilir alışveriş deneyimi sunan Webdenal'ın taksit seçenekleri ve kısa sürede teslimat avantajından faydalanarak hemen satın alabilirsiniz.