Kowa Galaxy S5 Fotoğraf Adaptörü Tsn-ga5s Dürbün & Teleskop

  • Kowa Galaxy S5 Fotoğraf Adaptörü Tsn-ga5s Dürbün & Teleskop

kowa tsn-ga4s/ga5s fotoğraf adaptörü

tsn - ga4s / ga5s samsung galaxy s4 / s5 fotoğraf adaptörü

samsung galaxy s4/s5 telefonunuzu süper telefoto lense çevirin. artık samsung galaxy s4/s5 telefonunuzun yüksek kaliteli kamerasını ve hd video özelliklerini teleskop veya dürbününüz ile birleştirerek çok hafif, çok kaliteli bir telefoto lens sahibi olursunuz. samsung galaxy s4/s5 adaptörü ile bir zamanlar pahalı ve teknik hobiyi çok kolaylaştırıyor.

kowa fotoğraf adaptörü ile samsung galaxy s4/s5 telefonunuzda büyütülmüş görseller veya hd videoları kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. önce telefonunuzu tutucuya yerleştirin ve uyumlu adaptör halkasını monte edin, daha sonra adaptörü göz dayadığınız bakaca doğru itin. artık fotoğraf ve video çekebilirsiniz, bu kadar basit! telefonunuzun bağlantı özelliği ile yüksek kaliteli fotoğraflarınızı tüm dünya ile hızlıca paylaşabilirsiniz.

telefon ile fotoğraf çekme ( digiscoping) ipuçları

görüntüyü rakipsiz büyütmesinden ötürü digiscoping zorlayıcı ama ödüllendirici bir telefoto fotoğraf çekme yöntemidir. aşağıdaki notlara dikkat ederseniz yardımı olacaktır:

1. kutudan çıkan boyun askısını telefon tutucusuna bağlamanızı ve boynunuzdan çıkartmamanızı öneririz.

2. mümküse- uzaktan deklanşör özelliği kullanarak telefonunuzu ellemeyin. bu şekilde titremeyi azaltır ve daha net fotoğraflar elde edersiniz.

3. digiscoping kurulumunuzu sağlamlaştırmak için video pan başlığı bulunan iyi bir tripod kullanın. fotoğraf çekiminde iyi ışık sayesinde hızlı enstantaneler ve minimum titreme elde edersiniz.

not: kowa farklı marka imalatçıların cihazlarına bağlantı yaparken oluşan zararları kabul etmez.

kutudan çıkan adaptörler

model / ürün tanımı

çap (mm)

adaptör halkası

55mm

uyumlu kowa ürünü: tsn-880/770 teleskop bakaçları te-10z (20-60x zoom) & te-17w (30x wide)

adaptör halkası

41mm

uyumlu kowa ürünleri: sv50, sv42, sv32, yf30, bd42, bd32 dürbün modelleri

Yükleniyor...