• Kowa Dslr Fotoğraf Makinesi Adaptörü Tsn-pa7 Kamera Aksesuarı

Kowa Dslr Fotoğraf Makinesi Adaptörü Tsn-pa7 Kamera Aksesuarı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 813841)

kowa d-slr adaptörü

kowa tsn-pa7 d-slr adaptörü tsn 880/770 seri teleskopları ile d-slr kameranızı inanılmaz güçlü telefoto lense dönüştürebilirsiniz. etrafınızdaki dünyanın tarifsiz keskinlikteki izlemenin yanı sıra çok büyütülmüş, detaylı ve canlı fotoğraf ile videolarını da çekebilirsiniz.

klasik yöntemlerde teleskop bakacındaki görüntü fotoğraflanır. tsn-pa7 ile d-slr kameranızın gövdesi t2 yuvası ile doğrudan teleskopa bağlanır. bu sayede yüksek güçlü, hafif ve ufak telefoto lensiniz olur.

kowa te-11wz <http://www.kowaproducts.com/kowaeyepieces/kowate-11wz25-60widezoomeyepiece/>/ te-10z <http://www.kowaproducts.com/kowaeyepieces/kowate-10z20-60xzoomeyepiece/> bakaçları ile kowa tsn-880/770 serisi teleskoplarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. tasarım sayesinde te-11wz bakaç ile odak uzaklığı 2570mm, te-10z ile 2750mm’ ye ulaşır..

netlemeyi teleskop gövdesindeki çift netleme halkası ile elde edilir. hızlı ve hassas netleme seçenekleri sayesinde netleme kontrolü tamamen sizdedir.

teleskop görüntüsü ile fotoğraflama arasındaki geçişi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. tsn-pa7 kolayca bakaç üzerine takılı ve teleskop gövdesine kolayca takılır/çıkartılır.

Ürün Yorumları