• Kodak PMS-20 Fotoğraf Kağıdı

Kodak PMS-20 Fotoğraf Kağıdı

Ürün Kodu: 960633
Kodak Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Kodak PMS-20- 20 Sayfa Yapışkanlı Katuş Seti Mini Fotoğraf Yazıcısı Özel Kağıt

Kolay Kartuş Bakımı

Tam renkli fotoğraf baskılarιnι basmak için yalnızca bir mürekkep kartuşu gerekir. Her kartuş 10 mini fotoğraf basmaktadır. Kolay çıkarılabilir kartuşu iki parmağınızla dışarı çekin. Ardından yeni bir kartuş takın ve yazdırmaya devam edin.

D2T2 Baskı Teknolojisi (D2T2: Boya Difüzyon Transfer Teknolojisi)

3 renk (Sarı, Macenta ve Cyan rengi) fotoğraf kağıdına art arda dağıtılır. 4. katman görüntü kalitesini koruyan bir üst kaplama tabakasıdır. Bu laminasyon işlemi sayesinde, kullanıcıların baskı sonrasında kuru film yapmaları gerekmez. Normal saklama koşullarında renk solmaz ve 10 yıldan fazla sürer.

Temizlik Yok

Yazıcı mürekkep kartuşu ve nozul temizliği gerekli değildir. Yazıcınız bir sonraki akıllı telefon fotoğraflarınız için her zaman ince ayar yapmıştır. Her seferinde temiz ve düzgün fotoğraflar edinin. Koreak fotoğraf yazıcısı Mini'den gelen tüm fotoğraflar ile aynı kalıcı kalite.

Belleğinizi yazdırın ve sonsuza kadar saklayın! Üst Tabaka Katmanı

KODAK fotoğraf yazıcı kartuşlarının baskı sürecinde Üst kaplama tabakası vardır. Bu laminasyon işlemi görüntü kalitesinde herhangi bir hasar oluşmasını önler. Fotoğraf, parmak izi ve neme dayanıklıdır.

Dikey fotoğraflar bastırmak

D2T2 teknolojisi, diğer fotoğraf baskı teknolojileriyle karşılaştırıldığında portre fotoğrafları için iyidir. KODAK fotoğraf yazıcıları, insan yüzünün hassas dokularını üretmek için tasarlanmıştır.

Özellik AdıDeğer
Özellikler
Genişlik54 mm
Yükseklik86 mm
Paket başı sayfa sayısı20 Kağıtlar
Desteklenen ürünlerKodak Photo Printer Mini


Ürün Yorumları