Kingston HyperX Cloud Orbit S Headset

Ürün Kodu: 1016320
Kingston Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Kingston HyperX Cloud Orbit S Headset Kafa Bantlı Kulaklık

Önemli Özellikler

Audeze™ düzlemsel manyetik sürücüler

Son derece ince hoparlör diyaframları ve güçlü mıknatıslar kullanan süper hızlı frekans yanıtı, distorsiyonu azaltır ve sarmalayıcı ses kalitesini ve netliğini başka bir seviyeye taşır.

Waves Nx® tam sarmalayan 3D ses kalitesi

Dijital ses işleme kartı, üç boyutlu ses lokalizasyonuna öyküneceği için daha doğru ses konumlandırması elde edersiniz.

Waves Nx® head tracking teknolojisi2

Head tracking teknolojisi, kesin bir ses lokalizasyonu sağlamak amacıyla oyun içi ses ortamlarını stabilize ettiğinden Cloud Orbit S, tam anlamıyla bir sarmalanma deneyimi sunmak için en küçük baş hareketlerini bile saniyede yaklaşık 1000 kez takip eder. Ve bu da, oyun içindeki sesleri en gerçekçi halleriyle duymanızı sağlar.

Gelişmiş ses özelleştirme

3D ses ayarlarınızı kendi ölçümlerinize göre yapın, istediğiniz ortamı elde etmek için sanal bir oda kurun ve gerekli ayarlamaları yapın, ve kolay kullanımlı HyperX Orbit yazılımındaki EQ profillerinden istediğinizi seçin.

İndir

Filtreli, çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofon

Mikrofon filtresi, patlayan sesleri azaltır ve mikrofon, tam istediğiniz gibi konumlandırılabilir. Oyun oynamayı bırakıp müzik dinlemek istediğinizde mikrofonu kolayca çıkarabilirsiniz.

Birden fazla aygıtla uyumluluk için çıkarılabilir 3 adet kablo seçeneği

Bu çok yönlü kulaklık PC, Xbox One, PS4 veya mobil oyunlarda büyüleyici 3D ses deneyimi için USB Type A, USB Type C ve 3,5 mm (4 kutuplu) kablo seçenekleriyle sunulur.

Yerleşik ses ve mikrofon kontrolleri

Sol kulaklıktaki pratik kontrollerle 3D ses ayarlarını, EQ profillerini hızlıca değiştirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir veya mikrofonu sessize alabilirsiniz.

Birden fazla aygıtla uyumluluk

PC, PS4™, Xbox One™1, Mac®, Mobil cihazlar3, ve Nintendo Switch™ gibi çeşitli cihazlarda inanılmaz ses kalitesi elde edin. 3D ses teknolojisi, kulaklıkta yerleşik olduğundan ayrı bir adaptör gerekmez.

Ürün Yorumları