Kingston HyperX Cloud Earbuds

Ürün Kodu: 987158
- MPN: HX-HSCEB-RD
- GTIN: 0740617280012
Kingston Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Kingston CloudEarbuds Kulakiçi HX-HSCEB-RD Kulak İçi Kulaklık

HyperX Cloud Earbuds, dışarıda oyun oynamak isteyen Nintendo Switch kullanıcıları için idealdir. 90 derece açılı jak girişi ve kauçuk kaplı, dolanma yapmayan kablosu, elde tutarak oynarken daha rahat bir bağlantı sunar. Ürün paketine dahil olan taşıma çantası ise mükemmel bir taşınabilirlik ve güvenli depolama sağlar. Fortnite veya oyun içi sohbet kullanan diğer Switch oyunlarında takımınızla kolayca iletişim kurun ve savaş sanatınızı sergilerken rekabet avantajı elde edin. Cloud Earbuds, HyperX konforu sunan patentli silikondan yapılmış üç boy kulaklık ucu içerir. Uzun süren oyun oturumları için mükemmeldir. Gelişmiş bas ve son derece net yüksek, orta ve düşük tonlar sunan kulaklık sayesinde üç boyutlu ses kalitesinin keyfini çıkarın.

İnce ve son derece kullanışlı kablo üzeri mikrofonda, gelen aramaları kolaylıkla yanıtlamanızı ve medya içeriğinizi kontrol etmenizi sağlayan çok işlevli bir düğme bulunur. İki yıllık garanti ve ücretsiz teknik destekle sunulan HyperX Cloud Earbuds, taşınabilir oyun meraklıları için mükemmel bir seçimdir.

Özellikler

  • Elde Tutarak Oynama için optimize edilmiştir
  • HyperX konforu
  • Oyun sırasında sohbet için kablo üzeri mikrofon
  • Oyun içi üç boyutlu ses

Elde Tutarak Oynama için optimize edilmiştir

90 derece açılı kablo konnektörü, dolanma yapmayan kablosu ve taşıma çantası, sorunsuz bir taşınabilir oyun keyfi sunar.

HyperX konforu

İdeal konfor ve oturma sunan üç boy patentli silikon kulaklık ucu.

Oyunlarda üç boyutlu ses

Gelişmiş bas ve son derece net yüksek, orta ve düşük tonlarla oyun deneyiminizi geliştirin.

Oyun içi sohbet ve telefon görüşmeleri için ince kulaklık üzeri mikrofon

Kablo üzeri mikrofon, Fortnite veya oyun içi sohbet kullanan diğer Switch oyunlarında takımınızla kolayca iletişim kurmanızı ve birlikte hareket etmenizi sağlar. Çok işlevli düğmeyi kullanarak, gelen aramaları1 yanıtlayın ve medya içeriğinizi kontrol edin.

Teknik Özellikler
Bağlantı Girişi 3.5MM
Bağlantı Tipi KABLOLU
Frekans Tepkisi 20HZ - 20.000HZ
Mikrofon VAR
Seri CLOUD EARBUDS KULAKIÇI
Tasarım KULAK ICI

Ürün Yorumları