Kingston HyperX Cloud II Gaming Kulaklık KHX-HSCP-RD Kırmızı

Ürün Kodu: 1051685
- MPN: 4P5M0AA
- GTIN: 0196188048436
Kingston Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Kingston HyperX Cloud II Gaming Kulaklık KHX-HSCP-RD Kırmızı Kafa Bantlı Kulaklık

Açıklama
  • Suni deri yastıklı kafa bandı ile konforlu hafızalı köpüklü kulak yastıkları
  • Üstün kaliteli ve oyun içi surround ses için 53 mm sürücüler ile Hi-Fi özellikli
  • Dahili DSP ses kartı ile gelişmiş USB ses kontrol kutusu
  • Profesyonel Oyunlar için optimize edilen kapalı kapak tasarımı pasif gürültü önleme özelliği sunar
  • Dijital İyileştirme Özellikli Mikrofon. Kulaklık - Frekans yanıtı: 15 Hz – 25.000 Hz; Mikrofon- Frekans yanıtı: 50–18.000 Hz
  • Uçak adaptörü ürüne dahil değildir

HyperX Cloud II'de daha önce kaçırdıklarınızı duymanızı sağlamak ve en iyi Hi-Fi oyun deneyimini sunmak için sesi ve konuşmaları yükselten yeniden tasarlanmış bir USB ses kartı ses kontrol kutusu bulunmaktadır. Diğer oyuncuların asla bilemeyecekleri bir detay dünyasına dalın - bir kampçının ayak çıtırtısı ya da uzaktaki bir havalandırma deliğinden gelen ses. Bağımsız ses ve mikrofon ses seviyesi kontrolleri hem ses yüksekliğini hem de mikrofon ses seviyesini ayarlamanızı sağlarken Surround Sound 7.1'i ve mikrofon sesini kolayca açıp kapatmanıza imkan tanır.

Oyunda rakiplerinizin yerini tespit edin ve sizin geldiğinizi görmeden saldırıya geçin. Donanım tabanlı ve tak çalıştır özellikli olmasından dolayı sürücü yüklenmesi gerekmez.

HyperX Cloud II, otomatik kazanım kontrolü işlevine sahip dijital olarak geliştirilmiş, gürültü önleyen bir mikrofona sahiptir ve yankı yok etme özelliği USB ses kartı üzerinden sağlanmaktadır.

Sonuçta zorlu savaşlar sırasında takım içi iletişimi ve oyun içi sohbeti en iyi duruma getirmek için oyundaki ses seviyesi yükseldikçe ses seviyesinin otomatik olarak arttırılmasıyla daha net ses kalitesi ve daha az arka plan gürültüsü elde edersiniz.

  • Yüksek kaliteli USB Ses Kartı
  • 7.1 Sanal Surround Ses
  • Dijital İyileştirme Özellikli Mikrofon

Gelişmiş ses kontrol kutusu

Surround Sound 7.1'i sadece bir düğmeye dokunarak açabilir ve kapatabilirsiniz. Daha kullanışlı bir tasarım için bağımsız ses ve mikrofon sesi seviyesi kontrollerine sahiptir. Dahili ses kartı DSP, en iyi HiFi oyun deneyimi için ses ve konuşmaları yükseltir.

7.1 Virtual Surround Sound

Her türlü oyun, film ya da müzik deneyimini geliştiren bir mesafe ve derinlik oluşturmak için sanal surround ses deneyimi oluşturun. Tak ve çalıştır özelliklidir, dolayısıyla hiçbir sürücü gerektirmez.

Üstün ses performansı

HyperX Cloud II, 53 mm'lik sürücülerle HiFi özelliklidir ve oyun ya da profesyonel ses ortamlarında üstün ses performansı sağlar. Kristal berraklığındaki düşük, orta ve yüksek tonlar ve gelişmiş bas oluşturma özelliği üç boyutlu oyun oynama deneyimi yaratır.

Dijital iyileştirme özellikli mikrofon

USB kontrol kutusu ile kullanıldığında gürültü azaltma, AGC işlevi ve yankı azaltma özellikleri etkinleştirilir. Daha iyi genel ses deneyimi için daha net ses kalitesi ve daha az arka plan gürültüsü elde edin. Çıkarılabilir mikrofon, oyun oynamak için kullanırken kolayca takılabilirken müzik dinlemek için kullanılırken kolayca çıkarılabilir.

TeamSpeak Onaylı

TeamSpeak, konuşma kalitesinin net ve ses kalitesinin mükemmel olduğunu onaylamaktadır. Testlerde işitilebilir yankı, arka plan gürültüsü ya da ses bozulmaları tespit edilmemiştir. Diğer uyumlu sohbet istemcileri arasında Skype, Mumble ve Ventrilo bulunmaktadır.

Gelişmiş Konfor

HyperX Cloud II, çeşitli ses profilleri ve farklı desen seçenekleri için değiştirilebilir kulaklık kapakları ve %100 hafızalı sünger kulaklık yastıkları ile birlikte gelir.

Profesyonel Oyun için Optimize Edilmiştir

Intel Extreme Masters'in resmi kulaklığı olan HyperX Cloud II, rahatça oyun oynamanızı ve PC, Mac ve oyun konsollarında en iyi ses deneyimini elde etmenizi sağlar. Kapalı kulaklık haznesi tasarımı pasif gürültü azaltmaya olanak tanır ve tam performansınızla rekabet etmenizi sağlar.

Gelişmiş aksesuarlarla birlikte özgün tasarım

Her bir HyperX Cloud kulaklık, deri benzeri malzeme, kadife kulak yastıkları ve seyahat halindeyken oyununuzu yanınızda taşımanız için seyahat dostu bir file çanta dahil olmak üzere, gerekli tüm aksesuarlarla birlikte gelir

Ürün Yorumları