Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 916012)

Kingston 128gb Skc400 550/540mb Skc400s37/128g SSD

Kingston KC400 SSD, sabit diskli bir sürücüden 15 kat daha hızlıdır, hem sıkıştırılmış hem de sıkıştırılmamış verilerde tutarlı performans sağlar ve yüksek performans gerektiren uygulamaların daha çabuk yanıt vermesini sağlar. Gündelik görevleri hızlandırmak ve üretkenliği geliştirmek için bir Phison PS3110-S10 8 kanallı kontrolör ve dört çekirdekli bir işlemci kullanmaktadır.

KC400, verileri korumak için uçtan uca veri yolu koruması ve SmartECC'nin yanı sıra okuma hatalarına karşı korumak için SmartRefresh sağlamaktadır. Yazılım kontrollü elektrik kesintisi yönetimi sayesinde bir hata meydana geldiğinde veriler yeniden oluşturulur ve sürücü beklenmeyen güç kesilmelerinden kurtulma olanağına sahip olur. Kontrolör teknolojisi ve NAND'deki gelişmeler bu sürücüye mükemmel veri güvenilirliği sağlar.

KC400, beş yıl sınırlı garanti1 ve gereksinimleriniz için doğrukatı hal sürücüsünü seçmenize yardımcı olan teknik ekiplerimizin yanı sıra sektör lideri satış sonrası destek ve Kingston'ın Uzmanına Sorun programı dahil olmak üzere efsanevi Kingston desteğine sahiptir. Sürücünüzü izlemek ve yönetmek için Kingston web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilen Kingston SSD Manager uygulaması kullanılabilir.

Gereksinimlerinize uygun olacak şekilde KC400, 128GB, 256GB, 512GB ve 1TB kapasitelerde sunulmaktadır2.

Özellik

  • Bir sabit disk sürücüden 15 kat daha hızlıdır
  • Gelişmiş veri koruması özellikleri ile işletme sınıfı güvenilirlik
  • Efsanevi satış öncesi ve sonrası destek
  • Her türlü kapasitede mevcuttur

Ürün Yorumları