• Kiddy Smartfix 068 Singapore Çocuk Oto Koltuğu Bebek Monitörü

Kiddy Smartfix 068 Singapore Çocuk Oto Koltuğu Bebek Monitörü

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 837493)

Özellik ve faydaları

Kiddy Smartfix Isofixli Oto Koltuğu

Kiddy Smartfix isofixli oto koltuğu 3-12 Yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. 3-12 Yaş aralığında çocuklar yılda ortalama 4-5 santimetre uzarlar. Bu da smartfix kullanım süresince ortalamada yaklaşık yarım metre uzamak anlamına gelir. Kiddy Smartfix İsofixli oto koltuğu çocuğunuz büyüme aşamaları ile uyum içinde 3 boyutlu olarak büyüme özelliğine sahiptir: boy, genişlik ve derinlik.

Eşsiz 14 kademeli uzama ve genişleme ile 3 kademeli diz destek ünitesi ile Kiddy Smartfix Isofixli oto koltuğu omuz kısmında 9cm; boydan 15cm ve derinlikte 6cm büyüyebilmektedir. Çocuklar büyürken de uzun yolculuklar dahil tüm seyahatlerinde konforu hissederler. Kiddy Smartfix isofixli oto koltuğu doğru oturuş pozisyonunu destekler şekilde güven ve konforu sağlar.

Kiddy Smartfix; isofix bağlantıları ile otomobile sabitleme ve güvenli bağlanma sağlar. Baş ve omuz alanındaki yüksek performanslı şok emici malzeme çocuğun görüş açısını sınırlamadan güvenlik sağlar. Yeni tasarımı ile KSA (kiddy şok emici) kısım ve gelirşitirilmiş emniyet kemeri kızakları herhangi bir darbe anında çocuğa yansıyacak olan güçleri en aza indirger.

Kiddy Smartfix Isofixli Oto Koltuğu Özellikleri

Emniyet kemerinin geçtiği kısımlarda yer alan Patentli Kiddy Shock Absrober (KSA) - Kiddy şok emici malzeme yeni geometric şekli ile ekstra güvenlik sağlar. Herhangi bir çarpışma ya da darbe anında KSA gücü kendi üzerinde toplayarak çocuğa etkisini minimuma düşürmeye yardımcı olur. Özel tasarım ve kullanılan malzeme sayesinde üzerinden geçen emniyet kemerinde gevşeme olmaz; oluşan güçler bu kısımda bulunan malzemelerce emilir; çocuğa etki eden gücü en aza indirger.

Optimize edilmiş yan korumalar; yüksek koruma performanslı Honey Comb V2 malzeme ve geliştirilmiş geometrik tasarımları sayesinde maksimum güvenliği sağlarken çocuğun görüş açısını da engellemez.

3 boyutlu büyüme; sayesinde oto koltuğu çocuğun vücut gelişimine uygun olarak 14 kademeli baş ve omuz ile 3 kademeli bacak destek ünitesi büyümesi sağlar. Bu da çocuğun büyüyen ölçülerine uygun olarak konforu bozmadan en yüksek derecede güvenlik sağlar.

High-Tech Malzeme; Özellikle, vücudun diğer bölümlerine oranla ağır olan baş kısmı, baş ve omuz kısımlarının darbelere karşı daha hassas duruma gelmesine sebep olur. Kiddy smartfix isofixli oto koltuğunda kullanılan Honey Comb V2 malzeme herhangi bir kaza ya da darbe anında en yüksek riski taşıyan baş ve omuz kısımlarında ekstra güvenlik sağlar.

K-fix isofix Connectors; K-fix isofix bağlantıları aracınıza güvenli ve pratik bağlanma sağlar.

Geri çekilme mekanizması akıllı kilitme sistemi ile aracınıza kolayca bağlanma sağlayan isofix bağlantıları yine pratik şekilde geri çekilebilir. Bu da oto koltuğunun isofixsiz araçlarda da kullanılmasını sağlar.

Uçakta Kullanım Uzmanlara göre herhangi bir türbülans ya da acil iniş durumunda ebeveyn kemerine bağlı çocuk kemeri güvenlik riski yaratabilmektedir. Kiddy Smartfix isofixli oto koltuğu TUV Rheiland ve Federal Havacılık Enstitüsü tarafından uçakta kullanıma uygun olarak tescil edilip sertifikalandırılmıştır.

Pratik kullanım tek el ile baş yükseliği ve omuz genişiği ayarlanabilir.

Geliştirilmiş emniyet kemeri kızakları Smartfix isofixli oto koltuğu geliştirilmiş emniyet kemeri kızakları sayesinde doğru ve hızlı bağlanma sağlar.

3 kademeli bacak destek ünitesi çocuğun gelişen vücut ölçülerine uygun olarak bacak destek ünitesi de 3 aşamalı şekilde uzayabilir.

Soft-Tex kumaş kaplama Kiddy smartfix isofixli oto koltuğu yumuşak pedli iç dolgular çocuklar için maksimum konfor sağlar. Thermotex malzeme çocukların vücut ısılarını regule etmeye yardımcı olur, bebeğin etrafında oluşan nemi emer; hava sirkülasyonu sağlar, ve konforlu bir oturma ortamı sağlar.

Dayanıklı kumaş kaplama kolay çıkarılabilir ve makinede maxmimum 30 derecede hassas yıkamada yıkanabilir.

Hafif tasarım

Minimum Boyutlar: H 70 x W 52 x D 43 cm Maksimum Boyutlar: H 85 x W 61 x D 49 cm

Ağırlık : yaklaşık 8 kg

Kiddy Smartfix Isofixli Oto Koltuğu kullanım klavuzu için TIKLAYIN.

ISOFIXli ve ISOFIXsiz ararçlar için uygundur. Kiddy smartfix isofixli oto koltuğu sadece emniyet kemeri ile bağlanabildiği gibi ISOFIX özelliği taşıyan tüm araçlarda kullanıma uygundur. Her iki seçenek de güvenlik açısından test edilmiştir. Kiddy evolution pro ISOFIX baza haricindeki tüm kiddy ISOFIX sistemleri uluslarası onaya sahiptir

ISOFIX deyince akla ne geliyor ?

ISOFIX oto koltuğunun araca kolay, hızlı ve doğru bağlanmasını sağlayan bir mekanizmadır. ISOFIX otomobile direkt ve güvenli bağlanma sağlar. Avrupa Birliği ECE R/44 yönetmeleğinde 2004 itibari ile yer alan ISOFIX mekanizması, 2011 den itibaren üretilen arabalarda zorunlu hale getirilmiştir.

Kiddy Smartfix Isofixli Oto Koltuğu kullanılan kaliteli kumaş ve dolgu malzemesi ile yaklaşık 3 -12 yaş 15-36kg ağırlığındaki çocukların güvenle ve konforla seyahat etmesini sağlar.

Ürün Yorumları