• Kiddy Phoenixfix Pro2 058 Honolulu Çocuk Oto Koltuğu Bebek Monitörü

Kiddy Phoenixfix Pro2 058 Honolulu Çocuk Oto Koltuğu Bebek Monitörü

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 837476)

Özellik ve faydaları

Kiddy Phoenixfix Pro2 ISOFIXli Çocuk Oto Koltuğu (Grup 1 Isofixli Oto Koltuğu)

Kiddy Phoenixfix Pro2 ISOFIXli Bebek Oto Koltuğu yaklaşık 9 ay-4 yaş (9-18kg) arası çocukların kullanımına uygundur.

Kiddy Phoenixfix Pro2 bebek oto koltuğu ADAC, Stiftungarentest, TCS, ÖAMTC gibi bağımsız test kuruluşlarından en iyi test sonuçlarını almayı başarmıştır. Kiddy Phoenixfix Pro2 ISOFIXli bir oto koltuğudur.

Kiddy Phoenixfix ISOFIXli çocuk oto güvenlik koltuğu özellikleri

ADAC, TCS, ÖAMTC, StiftungWarentest, Auto Motor und Sport kuruluşlarından tarihinin en iyi test sonuçlarını almayı başaran Kiddy Phoenixfix Pro2 bebek oto koltuğunun bağımsız test kuruluşlarınca da güvenli ve pratik kullanım ile konfor sağladığını tescil etmiştir.

Kiddy Phoenixfix Pro2 ISOFIXli araba koltuğu yükselebilen baş destek ünitesi ile çocuğunuzun vücut gelişimine uygun şekilde büyür.

ISOFIXli bağlantıları boyunca (maksimum 25 derece) yatabilen oto koltuğu yatış açısı bağımsız test kuruluşlarının belirlediği limitlerdedir.

Kiddy Phoenixfix Pro2 ISOFIXli oto koltuğu otomobilinize ISOFIX mekanızması ile bağlanır. Çocuk koltuğa yerleştikten sonra ön bar yerleştirilir ve araç emniyet kemeri ön barda bulunan emniyet kemeri kızaklarından geçirilir. Ön bar herhangi bir çarpışma anında baş, boyun ve omuzların birlikte hareket etmesini sağlayarak ciddi, baş ve boyun yaralanmalarını engeller.

  • Tek el ile ayarlanabilen baş dayama ünitesi Oto koltuğunun yükseklik ayarını kolayca yapabilirsiniz. Çocuğunuzun büyümesine uyum sağlar.
  • Yüksek performanslı darbe emici malzeme Baş ve boyun bölgesinde sağlanabilecek maksimum korumayı sağlar.
  • Mükemmel yan koruma Yeni geometrik tasarımı sayesinde başın yan kısımları ve boyunda mükemmel koruma sağlar. Güvenliği sağlarken görüş alanını engellemeyecek şekilde optimum büyüklükte tasarlanmıştır.
  • Yükseklik ayarlı oturma ünitesi Yükseklik ayarı için katlanabilir ve çıkarılabilir oturma minderi.
  • Kiddy K-fi x konektörler Araçlarda ISOFIX sistemine kolayca bağlanma sağlar.
  • Kiddy K-fi x bağlantıları için pratik geri çekme mekanizması ISOFIX bağlantıları olmayan otomobillerde çocuk koltuğunun kullanılması durumunda bağlantıların sorunsuz bir şekilde koltuğu içerisinde kaybolmasını sağlar.
  • Ayarlanabilir sırt dayama Çocuğunuzun ve dolayısıyla sizin seyahatinizi daha konforlu kılar.
  • Optimize edilmiş ön koruma performansı Yeni geometrik tasarımı ve kullanılan enerji absorbe edici malzeme kombinasyonu ile çocuğunuzun özgürlüğünü kısıtlamadan konforlu seyahat etmesini sağlar.
  • Konforlu baş dayama ünitesi Optimum büyüklükteki kanatları sayesinde çocuğunuzun görme açısını etkilemeden baş ve boyun koruması sağlar.
  • Uçakta kullanım Kiddy oto koltuklarının uçakta kullanıma uygunluğu TUV Rheiland ve Uluslararası Havacılık Federasyonu tarafından onaylanmıştır. Uçuş sonrası ve tatillerinizde de güvenlikten ödün vermeden dilediğiniz araçta kiddy çocuk güvenlik koltuklarını kullanabilirsiniz.

Yeni Kiddy Phoenixfix Pro 2; Stiftung Warentest test liderleri ”Kiddy Infinity Pro (2007)” ve ”Kiddy Energy Pro (2009)”den sonra aynı grupta en yüksek skorlar ile ”çok iyi” oto koltuğu ödülünü almaya hak kazanmıştır. ADAC, Stiftung Warentest, OAMTC ve TCS bağımsız test kuruluşlarından en yüksek derece olan 1.4’ü ve 2 adet 5 yıldız ödülünü almaya hak kazanmıştır. Optimize edilmiş yan ve ön çarpışma performansı sayesinde bu yüksek sonuçları almayı başarmıştır. Güvenlik testlerindeki performansına ek olarak kemer bağlanma pratikliği ile yanlış kullanım riski minimize edilmiştir. Oto koltuğu aracınıza kolayca kurulur ve çocuğunuzun kolayca bağlanmasını sağlar.

Kiddy konfor, güvenlik ve ergonomi konusunda bu grupta en iyi skorları elde etmiş olan Kiddy Phoenixfix Pro 2’yi siz ve değerli kullanıcılarına sunmaktan gurur duyar.

ISOFIXli ve ISOFIXsiz ararçlar için uygundur. Phoenixfix Pro 2 sadece emniyet kemeri ile otomobile bağlanabildiği gibi ISOFIX özelliği taşıyan tüm araçlarda kullanıma uygundur. Her iki seçenek de güvenlik açısından test edilmiştir. Kiddy evolution pro ISOFIX baza haricindeki tüm kiddy ISOFIX sistemleri uluslarası onaya sahiptir.

Kiddy Phoenixfix Pro2 Isofixli Oto Koltuğu Ürün Teknik Özellikleri

Ağırlık: yaklaşık 6,4 kg

Boyutlar : 48x63x42 cm

Maksimum Boyutlar : 48x69x42 cm

Kumaş: Soft-Tex/Thermotex

ISOFIX deyince akla ne geliyor ?

ISOFIX oto koltuğunun araca kolay, hızlı ve doğru bağlanmasını sağlayan bir mekanizmadır. ISOFIX otomobile direkt ve güvenli bağlanma sağlar. Avrupa Birliği ECE R/44 yönetmeleğinde 2004 itibari ile yer alan ISOFIX mekanizması, 2011 den itibaren üretilen arabalarda zorunlu hale getirilmiştir.

Kiddy Phoenixfix Pro2 Isofixli Oto Koltuğu kullanılan kaliteli kumaş ve dolgu malzemesi ile yaklaşık 9 ay-4yaş 9-18kg ağırlığındaki çocukların güvenle ve konforla seyahat etmesini sağlar.

Ürün Yorumları