• Kiddy Guardianfix Pro2 Dubai Çocuk Oto Koltuğu Bebek Monitörü

Kiddy Guardianfix Pro2 Dubai Çocuk Oto Koltuğu Bebek Monitörü

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 837485)

Özellik ve faydaları

Kiddy GuardianFix Pro2 ISOFIXli Çocuk Oto Koltuğu

Kiddy Guardianfix Pro2 ISOFIXli Çocuk Oto Güvenlik Koltuğu yaklaşık 9 ay-12 yaş (9-36kg) arası çocukların kullanımına uygundur.

Kiddy Guardianfix Pro2 ISOFIXli Oto koltuğu 9-18kg aralığında ön bar ile 15-36kg aralığında ise araç emniyet kemeri ile kullanılmaktadır.

Kiddy Guardianfix Pro 2, Kiddy oto koltuğu ailesinin başyapıtıdır. Tüm Guardian Pro modellerinde bulunan konfor ve güvenlik unsurlarını Isofix sistemi sağlayan K-fix konektörleri ile kombine eder. Kiddy güvenlik yastığının maksimum koruması yanında K-fix konektörleri mükemmel sabitlenme sağlar. Yükseklik, genişlik ayarı ve bacak destek ünitesindeki ekstra uzama fonksiyonu ile çocuğunuzun büyüme aşamalarında ona konfor yaratarak uyum sağlar.

ISOFIXli ve ISOFIXsiz ararçlar için uygundur. Kiddy Guardianfix Pro2 sadece emniyet kemeri ile otomobile bağlanabildiği gibi ISOFIX özelliği taşıyan tüm araçlarda da kullanıma uygundur. Her iki seçenek de güvenlik açısından test edilmiştir.

Konforlu baş dayama ünitesi. Görüş açısını bozmadan başın sağ ve sola sallanması engeller ve zarar görmemesini sağlar.

Tek el ile ayarlanabilen baş ve omuz destek ünitesi. Aynı anda yapılabilen yükseklik ve En iyi ve en güvenli oturma pozisyonu alınmasını sağlar.

Hızlı geri çekilme özellikli kiddy K-fix ISOFIX bağlantıları Oto koltuğunun alt kısmında ISOFIX bağlantılarının gizlenmesini sağlar. Bu sayede Kiddy Guardianfix Pro2 oto koltuğu hem ISFOXli hem de ISOFIXsiz araçlarda kullanılabilir.

Entegre edilmiş emniyet kemeri kızakları çocuğunuzun vücut büyüklüğüne uyarak mükemmel bağlanma sağlar.

Kiddy K-fix ISOFIX bağlantıları araçta bulunan ISOFIX bağlantı noktalarına kolay bağlanma sağlar.

Uzatılabilir bacak destek ünitesi. Çocuğunuzun Bacaklarının uzaması ile vücudunun koltuktan kaymamasını sağlar.

Uçakta kullanım: Kiddy oto koltuklarının uçakta kullanıma uygunluğu TUV Rheiland ve Uluslararası Havacılık Federasyonu tarafından onaylanmıştır. Uçuş sonrası ve tatillerinizde de güvenlikten ödün vermeden dilediğiniz araçta kiddy çocuk güvenlik koltuklarını kullanabilirsiniz

Yeni geometrik şekilleri sayesinde ileri derecede koruma sağlayan baş- boyun koruma bölgesiSuperb side-impact protection thanks to a new geometric design of the lateral areas Çocuğunuzun görüş açısını kısıtlamadan maksimum güvnlik ve koruma sağlar.

Kiddy Şok Absorbe edici (KSA) Gücü kendi içine emerek çocuğa yansıyan darbenin en aza indirgenmesini sağlar.

Yüksek performanslı absorbe edici (emici) malzeme Honey Comb V2 teknolojisi ile baş ve boyun bölgesinde ileri derecede koruma sağlar.

Kiddy orijinal güvenlik yastığı önden çarpışmalarda enerjiyi emer ve ciddi baş ve boyun yaralanmalarını engeller.

Kiddy Guardianfix Pro2 ISOFIXli oto koltuğu kurulum ve kullanımı kolay, güvenli ve hafif bir oto koltuğudur.

Kiddy Guardianfix Pro2 Oto Koltuğu ECE R/44 yönetmeliğine uygun üretilmiş ve bağımsız test kuruluşlarından en iyi sonuçları almayı başarmıştır.

Kullanılan thermotex kumaş malzeme çocuğun terlememesine yardımcı olur, malzeme kazaya bağlı herhangi bir yangın anında kolay tutuşmayan özelliktedir. Dolgu malzemesi kolay kırılmayan EPP, EPS karışımı malzemedir.

Kiddy Guardianfix Pro2 Isofixli Oto Koltuğu Kullanım Yaş aralıkları:

Kiddy Guardianfix Pro2 ISOFIXli Bebek Koltuğu 9-18kg ön barlı kullanım: ISOFIX bağlantıları ile araca sabitlenen çocuk oto koltuğunu kurulumundan emin olunduktan ve çocuk koltuğa yerleştikten sonra ön bar yerleştirilir ve ön barda bulunan emniyet kemeri kızaklarından araç emniyet kemeri geçirilerek bağlanır. Geliştirilmiş ve boyutları optimize edilmiş ön bar herhangi bir çarpışma anında çocuğun baş, boyun ve omuzlarının paralel ve geniş salınımlı bir şekilde hareket etmesini ve çocuğa etki eden çarpışma gücünün en aza indirgenmesine yardımcı olur.

15-36kg araç emniyet kemeri ile kullanım:ISOFIX bağlantıları ile araca sabitlenen çocuk oto koltuğunu kurulumundan emin olunduktan ve çocuk koltuğa yerleştikten sonra, otomobil emniyet kemeri Kiddy Guardianfix Pro2 çocuk oto koltuğuna ait emniyet kemeri kızaklarından geçirilerek bağlanır. Çocuk oto koltuğunun yan kısımlarında yer alan emniyet kemeri kızaklarında kullanılan Kiddy şok emici(absorbe edici) malzeme (KSA Kiddy Shcok Absorber) herhangi darbe anında gücü kendi üzerinde toplayarak çocuğa etki eden çarpışma gücünün en aza indirgenmesine yardımcı olur.

Kiddy Guardianfix Pro2 (9-36kg yaklaşık 9 ay-12 yaş) Oto Koltuğu Teknik Özellikleri

Ağırlık approx. 8,5 kg

Boyutlar (ExYxD)

Maksimum46 x 68 x 40 cm

60 x 84 x 52 cm

KumaşSoft-Tex / Thermotex

ISOFIX deyince akla ne geliyor ?

ISOFIX oto koltuğunun araca kolay, hızlı ve doğru bağlanmasını sağlayan uluslararası kabul görmüş bir sistemdir. ISOFIX otomobile direkt ve güvenli bağlanma sağlar. Avrupa Birliği ECE R/44 yönetmeleğinde 2004 itibari ile yer alan ISOFIX mekanizması, 2011 den itibaren üretilen arabalarda zorunlu hale getirilmiştir.

Kiddy Guardianfix Pro2 Isofixli Oto Koltuğu kullanılan kaliteli kumaş ve dolgu malzemesi ile yaklaşık 9 ay-12 yaş 9-36kg ağırlığındaki bebek ve çocukların güvenle ve konforla seyahat etmesini sağlar.

Ürün Yorumları