• Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü
  • Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü
  • Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü
Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü

Kiddy Evolution Pro2 City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası Zebra Apple Bebek Monitörü

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 837555)

Özellik ve faydaları
Kiddy Evolution Pro City'n Move Travel Sistem Bebek Arabası
Kiddy evolution pro city'n move travel sistem bebek arabası; kiddy özel yyatış fonksiyonlu evolution pro ana kucağı ve kiddy city'n move baston pusetten oluşmaktadır.
Doğumdan itibaren 20kg (yaklaşık 4yaşa kadar kullanılabilir.)

Kiddy Evolution Pro Bebek Ana Kucağı:
Anne ve babalara evde, dışarıda ve araçlarında maksimum rahatlık sunan Kiddy Evolution Pro Ana Kucağı, sallanabilme özelliği evde bir ev tipi ana kucağı gibi kullanılabilir. Otomobilinizden doğumdan itibaren bir oto koltuğu olarak kullanılabilir ve uyumlu bebek arabaları ile seyahat sistemi; başka bir deyiş ile travel sistem bebek arabası olarak kullanılabilir. Kiddy Evolution Pro bebek koltuğu taşıma kolu arkaya itildiğinde sırt bölgesinden yükselir ve bebekler için ideal düz yatış ve uyku pozisyonunu alır.
Özel yatış fonksiyonu, geniş ve uzun iç hacmi ile Kiddy Evolution Pro bebek oto koltuğu bebekler için portbebeye benzer bir konfor sunar. Yapılan bilimsel araştırmalara göre özellikle ilk 3 ay bebeklerin olabildiğince yatış pozisyonunda olması gerekmektedir. Kiddy Evolution Pro ana kucağı yatış pozisyonu ile bebeklerin solunum ve sırt sağlığını en mükemmel şekilde destekler nitelikte tasarlanmıştır. (Ürün Portbebe değildir. Ancak yatış fonksiyonu, geniş ve uzun iç hacmi sayesinde portbebeye benzer bir konfor sağlar.Ürün ölçülerini aşağıda teknik özellikler kısmında inceleyebilirsiniz.)

Kullanım süresi: 0-13 kg (doğumdan itibaren yaklaşık 15 aya kadar) kullanım için uygundur.
Evde sallanan ev tipi ana kucağı, dışarıda bebek taşıma koltuğu, puset ya da bebek arabası üzerinde travel sistem bebek arabası, otomobillerde de bebek oto güvenlik koltuğu olarak kullanabillen Kiddy Evolution Pro ana kucağının ISOFIX bazası ayrı satılmaktadır.
Yenilikçi yatış pozisyonu ile Kiddy Evolution Pro ana kucağını bebek arabası ya da tekli kullanımda bebeğinizin solunum, oksijen doyumu, omurga ve sırt gelişimini en iyi şekilde destekler; dilerseniz ana kucağı, dilerseniz yatış pozisyonunda kullanılabilir.
Ürünün diğer özellikleri:
Kolay kavrama, taşıma ve sallanma fonksiyonu sağlayan ayarlanabilir taşıma kolu,
Entegre güneş tentesi,
Geliştirilmiş yan korumalar, baş ve boyun koruması,
Yükseklik ve genişlik ayarlı, yumuşak pedli 3 nokta emniyet kemeri ve geliştirilmiş araç emniyet kemeri kızakları,
Çıkarılabilir yeni doğan minderi, küçük bebekler için destek yastığı ve kafa koruyucu,
Avrupa birliği standartlarına uyum ECE R44 – 04 belgesi
3 yıl ürün garantisi,
Güvenli engelleme mekanizması. Kiddy evolution pro bebeğinizin güvenli seyahati için araç içerisinde tam yatar pozisyonda ana kucağının bağlanmasını engellemekte, doğru pozisyonda bağlanmaya izin vermektedir
Bebek ve çocuklarda sırt ve omurilik gelişimi tamamlanmadığından oturma ve yatma pozisyonları son derece önemlidir. Kiddy evolution pro Alman Sırt Sağlığı enstütüsü (AGR- ‘Aktion Gesunder Rücken e.V.’) tarafından test edilip sertifikalandırılmıştır ve tavsiye edilmektedir.
Markanın ait olduğu ülke: Almanya
Ürün ağırlığı yaklaşık: 4,9kg / Ürün Boyutları: 66*44*62cm
Kumaş: 30 derecede hassas yıkamada yıkanabilir, silinebilir, yumuşak dokuma kumaş kaplama.
Uygun aksesuarlar (Kiddy Parasol, Kiddy Rain-Mosquitocover, Kiddy Premature-Inlay; aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır).

Kiddy Evolution Pro Ana Kucağı Teknik Özellilkleri

Ağırlık
yaklaşık. 4,9 kg
Boyutlar (ExYxD)
66 x 44 x 62 cm
Kılıf;
yumuşak jarse kumaş
dayanıklı, kullanımı kolay, dokuma kumaş
yumuşak elastik örme kumaş

*Kiddy ana kucakları, oto koltukları, bebek arabaları ve seyahat sistemlerini kullanmadan önce kullanım klavuzunun mutlaka incelenmesi önerilmektedir.
Evolution pro ana kucağı hem arabada hem de evde anne ve babalara standart ötesi bir esneklik sağlar. Taşıma kolundaki innovatif özellik tek adımda ana kucağı pozisyonundan düz yatış fonksiyonuna geçiş sağlar.
Herhangi bir seyahat ya da gezinti süresince bebeğiniz kiddy evolution pro ana kucağında konforlu ve rahatça uyur. Eşsiz tasarımı ve göz alıcı renkleri ile kiddy evolution pro ana kucağı maksimum güvenlik ve maksimum konforu bir arada sunar.

Kiddy ISOFIX base baza ile uyumlu olarak kullanılabilir. (ISOFIX baza ve kiddy evolution pro ana kucağı ayrı ayrı olarak satılmaktadır.)


Kiddy evolution pro ana kucağı hangi otomobil ya da araçlarla kullanılabilir öğrenmek için TIKLAYIN


Evolution Pro Ana Kucağını Travel Sistem Bebek Arabası olarak kullanabilir miyim ?
Kiddy Evolution pro ana kucakları hem Kiddy City'n Move hem de Kiddy Click'n Move3 Çift Yönlü Bebek arabaları ile travel sistem bebek arabası olarak kullanıma uygundur. Ayrıca seçkin markaların bebek arabaları ile de seyahat sistemi bebek arabası haline getirilebilmektedir.
Kiddy Evolution Pro Ana kucağının hangi bebek arabaları ile travel sistem - seyahat sistemi bebek arabası olarak kullanılabileceğini öğrenmek için TIKLAYIN.

Kiddy City'n Move Bebek Arabası (Baston Puset)
Eşsiz spor tasarımı ve özel renkleri ile Kiddy City’n Move bebeğinizle yapacağınız gezintileri gerçek bir zevke dönüştürüyor. Anne babalar kolay kullanımı ve konforlu sürüşü ile konusunda uzman mühendisler tarafından tasarlanan bu üründen vazgeçemeyecekler.
Kiddy city'n move baston puset ana kucakları ile birlikte travel sistem olarak doğumdan itibaren, tek başına 6.aydan itibaren 4 yaşa kadar kullanılabilr.
Bebeğiniz entegre yatış pozisyonları, UV+80 koruma pencereli geniş tentesi, rahat ve konforlu oturma ünitesi ile kendisini çok rahat hissedecek. Yumuşak özel dolgu malzemesi ve nefes alabilen kumaşla yapılmış olan 5 nokta emniyet sistemi maksimum güvenliği sağlayacak. Bebeğinizin konforunu en üst seviyede tutmak için oturma ünitesinde kullanılan tüm kumaşlar nefes alabilen malzemeden üretilmiştir. Kiddy City’n Move; sizin tüm beklentileriniz ve bebeğinizin ihtiyaçları düşünülerek; üstün teknoloji ile tasarlanmış ve üretilmiştir.
Kiddy City'n Move Puset Alman Kiddy markası tarafından geliştirilmiş, tasarlanmış ve EN 1888 Avrupa Birliği Uyum standartlarına göre üretilmiştir.
Kiddy City'n Move bebek arabası Kiddy bebek ana kucakları ve seçkin markalara ait ana kucakları ile doğumdan itibaren travel sistem bebek arabası olarak kullanılabilir.
Kiddy City'n Move bebek arabası, konforlu bir bebek arabası özelliklerini baston puset pratikliği ile sunar. Yumuşak pedlenmiş ve çeşitli yatma ve oturma pozisyonlarına getirilebilen sırt dayama ünitesi, 5 nokta emniyet sistemine ek ön barı, kolay sürüş ve manevra kabiliyeti ile Kiddy City'n move puseti Kiddy ana kucakları ya da seçkin markalar ait bebek ana kucakları ile travel bebek arabası olarak doğumdan itibaren kullanılabilir.

Kiddy City'n Move Bebek Arabası Özellikleri

Markanın ait olduğu ülke: Almanya
Bebek arabası taşıma kapasitesi 0-20 kg (ana kucakları ile travel sistem bebek arabası olarak kullanıldığında doğumdan yaklaşık 4 yaşa kadar, tek bebek arabası olarak kullanıldığından 6.aydan itibaren 4 yaşa kadar kullanım)
Süspansiyonlu ön ve arka tekerlekler
Tek noktadan kontrol edilebilen fren sistemi,
5 nokta emniyet sistemi
Bebeğinizin hassas cildi düşünülerek yumuşak pedlenmiş emniyet kemerleri,
Çıkarılabilir ön bar
Farklı oturma ve yatma pozisyonlarına ayarlanabilen bebeğinizin konforu ve sırt sağlığı için pedlenmiş sırt ünitesi,
Yükseklik ayarlı bacak dayama desteği
Her iki tarafa da monte edilebilen bardaklık
UV+ 80 koruyucu pencereli katlanabilir geniş tente
Cilt dostu yumuşak itme kolları
Kolay ulaşılabilir, geniş sepet
Manuel çıkarılabilen ön tekerlekler
Nefes alabilen dayanıklı kumaş,
Katlandığında ayakta durabilme ve az yer kaplama özelliği,
Avrupa birliği uyum EN 1888 belgesi
3 yıl ürün garantisi,
Bebek ve çocuk omurga gelişim sağlığı açısından Alman Sırt sağlığı organizasyonu (AGR) tarafından onaylanmış, sertifikalandırılmış ve tavsiye edilmiştir.

Kiddy City'n Move bebek arabası Kiddy Evolution pro özel yatış fonksiyonlu bebek ana kucağı, Kiddy Nest ultra hafif ana kucağı ve Kiddy Relax pro ana kucağı ile birlikte satın alındığında travel sistem - seyahat sistemi bebek arabası olarak kullanılabilir.

Kiddy City'n Move Bebek Arabası Teknik Özellikler
Ağırlık yaklaşık 9,5 kg

Boyutlar (ExYxD)53 x 104 x 88 cm

Kapalı Boyutlar (ExYxD)33 x 35 x 108 cm

Kumaşpolyester %100 PET

Ürün Yorumları