Kiddy Evolution Pro Ana Kucagı Levander Ana Kucağı

  • Kiddy Evolution Pro Ana Kucagı Levander Ana Kucağı
  • Kiddy Evolution Pro Ana Kucagı Levander Ana Kucağı
599,00KDV
Dahil
Kargo Bedava %37 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 949,99 TL
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Temel Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Kemerli

Kiddy Evolution Pro Ana Kucagı Levander

Özellik ve faydaları

Kiddy Evolution Pro Bebek Ana Kucağı:

Anne ve babalara evde, dışarıda ve araçlarında maksimum rahatlık sunan Kiddy Evolution Pro Ana Kucağı, sallanabilme özelliği evde bir ev tipi ana kucağı gibi kullanılabilir. Otomobilinizden doğumdan itibaren bir oto koltuğu olarak kullanılabilir ve uyumlu bebek arabaları ile seyahat sistemi; başka bir deyiş ile travel sistem bebek arabası olarak kullanılabilir. Kiddy Evolution Pro bebek koltuğu taşıma kolu arkaya itildiğinde sırt bölgesinden yükselir ve bebekler için ideal düz yatış ve uyku pozisyonunu alır.

Özel yatış fonksiyonu, geniş ve uzun iç hacmi ile Kiddy Evolution Pro bebek oto koltuğu bebekler için portbebeye benzer bir konfor sunar. Yapılan bilimsel araştırmalara göre özellikle ilk 3 ay bebeklerin olabildiğince yatış pozisyonunda olması gerekmektedir. Kiddy Evolution Pro ana kucağı yatış pozisyonu ile bebeklerin solunum ve sırt sağlığını en mükemmel şekilde destekler nitelikte tasarlanmıştır. (Ürün Portbebe değildir. Ancak yatış fonksiyonu, geniş ve uzun iç hacmi sayesinde portbebeye benzer bir konfor sağlar.Ürün ölçülerini aşağıda teknik özellikler kısmında inceleyebilirsiniz.)

Kullanım süresi: 0-13 kg (doğumdan itibaren yaklaşık 15 aya kadar) kullanım için uygundur.

Evde sallanan ev tipi ana kucağı, dışarıda bebek taşıma koltuğu, puset ya da bebek arabası üzerinde travel sistem bebek arabası, otomobillerde de bebek oto güvenlik koltuğu olarak kullanabillen Kiddy Evolution Pro ana kucağının ISOFIX bazası ayrı satılmaktadır.

Yenilikçi yatış pozisyonu ile Kiddy Evolution Pro ana kucağını bebek arabası ya da tekli kullanımda bebeğinizin solunum, oksijen doyumu, omurga ve sırt gelişimini en iyi şekilde destekler; dilerseniz ana kucağı, dilerseniz yatış pozisyonunda kullanılabilir.

Ürünün diğer özellikleri:

Kolay kavrama, taşıma ve sallanma fonksiyonu sağlayan ayarlanabilir taşıma kolu,

Entegre güneş tentesi,

Geliştirilmiş yan korumalar, baş ve boyun koruması,

Yükseklik ve genişlik ayarlı, yumuşak pedli 3 nokta emniyet kemeri ve geliştirilmiş araç emniyet kemeri kızakları,

Çıkarılabilir yeni doğan minderi, küçük bebekler için destek yastığı ve kafa koruyucu,

Avrupa birliği standartlarına uyum ECE R44 – 04 belgesi

3 yıl ürün garantisi,

Güvenli engelleme mekanizması. Kiddy evolution pro bebeğinizin güvenli seyahati için araç içerisinde tam yatar pozisyonda ana kucağının bağlanmasını engellemekte, doğru pozisyonda bağlanmaya izin vermektedir

Bebek ve çocuklarda sırt ve omurilik gelişimi tamamlanmadığından oturma ve yatma pozisyonları son derece önemlidir. Kiddy evolution pro Alman Sırt Sağlığı enstütüsü (AGR- ‘Aktion Gesunder Rücken e.V.’) tarafından test edilip sertifikalandırılmıştır ve tavsiye edilmektedir.

Markanın ait olduğu ülke: Almanya

Ürün ağırlığı yaklaşık: 4,9kg / Ürün Boyutları: 66*44*62cm

Kumaş: 30 derecede hassas yıkamada yıkanabilir, silinebilir, yumuşak dokuma kumaş kaplama.

Uygun aksesuarlar (Kiddy Parasol, Kiddy Rain-Mosquitocover, Kiddy Premature-Inlay; aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır).

Kiddy Evolution Pro Ana Kucağı Teknik Özellilkleri

Ağırlık yaklaşık. 4,9 kg

Boyutlar (ExYxD)66 x 44 x 62 cm

Kılıf

yumuşak jarse kumaş

dayanıklı, kullanımı kolay, dokuma kumaş

yumuşak elastik örme kumaş

*Kiddy ana kucakları, oto koltukları, bebek arabaları ve seyahat sistemlerini kullanmadan önce kullanım klavuzunun mutlaka incelenmesi önerilmektedir.

Evolution pro ana kucağı hem arabada hem de evde anne ve babalara standart ötesi bir esneklik sağlar. Taşıma kolundaki innovatif özellik tek adımda ana kucağı pozisyonundan düz yatış fonksiyonuna geçiş sağlar.

Herhangi bir seyahat ya da gezinti süresince bebeğiniz kiddy evolution pro ana kucağında konforlu ve rahatça uyur. Eşsiz tasarımı ve göz alıcı renkleri ile kiddy

evolution pro ana kucağı maksimum güvenlik ve maksimum konforu bir arada sunar

Kiddy ISOFIX base baza ile uyumlu olarak kullanılabilir. (ISOFIX baza ve kiddy evolution pro ana kucağı ayrı ayrı olarak satılmaktadır.)

Kiddy evolution pro ana kucağı hangi otomobil ya da araçlarla kullanılabilir öğrenmek için TIKLAYIN

Evolution Pro Ana Kucağını Travel Sistem Bebek Arabası olarak kullanabilir miyim ?

Kiddy Evolution pro ana kucakları hem Kiddy City'n Move hem de Kiddy Click'n Move3 Çift Yönlü Bebek arabaları ile travel sistem bebek arabası olarak kullanıma uygundur. Ayrıca seçkin markaların bebek arabaları ile de seyahat sistemi bebek arabası haline getirilebilmektedir.

Yükleniyor...
599,00KDV
Dahil
Kargo Bedava %37 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 949,99 TL