Kadın Bakım Ürünleri

5 Kadın Bakım Ürünleri Var
Filtrele

Epilasyon ve Epilatör Fiyatları

Pürüzsüz bir cilde zahmetsizce ulaşmak isteyenler için son teknoloji ile özel olarak üretilmiş ve yüksek performansa sahip birbirinden farklı markaların epilatör modelleri kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Epilatör Modelleri

Braun, Philips, Acura, Silk’n Glide, Remington, Rowenta gibi seçkin ve değerli markalara ait epilatör modelleri sizleri bekliyor. Birbirinden farklı epilasyon aleti modellerini dilerseniz detaylıca inceleyebilir ve beklentilerinize en uygun olan epilatörü seçebilirsiniz.

Epilasyon Aletleri ile Zamandan Tasarruf Edin

Lazerli epilasyon aleti veya jilet ve cımbız teknolojisine ait epilasyon aleti modelleriyle istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulmanız kolaylaşıyor. Geleneksel yöntemleri uygulamaktan sıkılmış veya güzellik salonlarına artık masraf yapmak istemeyen hanımlar için kullanım rahatlığı ve pratikliği bakımından büyük kolaylık sağlayacak olan epilasyon aletleri, zamandan da tasarruf etmenizi amaçlıyor.

Yüzünüzde veya vücudunuzun tamamında kullanabileceğiniz şekilde geliştirilmiş epilatörler ile kısa sürede ve kolaylıkla haftalar süren pürüzsüzlüğe ulaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda büyük rahatlık sağlayacak olan epilasyon aletleri sayesinde kavuştuğunuz pürüzsüz cildiniz ile dilediğiniz zaman dilediğiniz kıyafeti giyme özgürlüğüne de kavuşabilirsiniz.

Lazerli Epilasyon Aletleri ile Uzun Süreli Olarak Tüylerinize Veda Edin

Cımbız ve klasik jilet başlığa sahip epilatörleri tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz son teknoloji lazerli epilasyon aleti modellerini de tercih edebilirsiniz. Klinik testler ile onaylanmış, ışık atımları ile tüyleri yok etmeyi amaçlayan lazerli epilatörler, cilt ve tüy rengine göre enerji ayarlaması yapmanıza olanak sağlıyor. Evde kullanım rahatlığı sağlayan ev tipi lazerli epilasyon aleti modelleri ile istenmeyen tüylerinize veda edebilirsiniz ve hatta tüylerinizin azalıp yok olmasını sağlayabilirsiniz. Koyu tene sahip ya da bronzlaşmış kişilerin de kullanabileceği bu epilatörler sayesinde uzun süreli olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Özel Olarak Tasarlanmış Epilatörler ile Maksimum Performansa Tanık Olun

Ergonomik tasarımları ile yüksek performans sağlayan epilasyon aletleri, cildinizde meydana gelebilecek tahrişi minimum seviyeye indirerek cildin rahatlamasını sağlıyor. En küçük tüylerinizi ve hatta ince, batık tüylerinizi bile almanızı sağlayan, vücudunuzun kıvrımlarına uygun olarak tasarlanmış epilasyon aletleri ile vücudunuzdaki istenmediğiniz tüm tüylerden dakikalar içinde kurtulabilirsiniz.

Uygulama sonrasında kolayca çıkarılıp yıkanabilen epilasyon başlıkları sayesinde hijyenik bir şekilde epilatörlerinizi kullanabilir ve saklama çantalarında aklayabilirsiniz.

Epilatörler, ağdanın aksine cildinizde hasar oluşturmadan kısa tüylerinizden bile kurtulmanızı sağlar. Epilatör, genellikle duş sonrasında daha rahat uygulanabildiğinden, ıslak kullanıma uygun epilatörleri tercih edebilirsiniz.

Yüz, bikini bölgesi, tıraş gibi farklı başlıkları bulunan epilatörleri tercih ederek hassas bölgelerde ve hassas ciltlerde daha kolay epilasyon işlemi sağlayabilirsiniz. Bunun yanında masaj, düzeltme ve cilt germe gibi başlıklar da içerebilmektedirler.

Işıklı ve aynalı özelliğe sahip epilatörleri tercih ederseniz ince, kısa ya da ulaşılması zor bölgelerde bulunan tüyler için daha rahat bir görüş elde edebilirsiniz.

Epilatörünüzü, güvenli alışverişin adresi Webdenal'ın müşteri memnuniyetini ön planda tutan avantajlarıyla birlikte taksit seçeneğinden de yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.