• Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık
  • Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık
  • Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık
Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık

Jabra Uc Voice 150 Mono Usb Nc Ms Kafa Bantlı Kulaklık

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 837978)

Klasik deri tasarıma ve yastıklı bir taç bandına sahiptir. Telefonda uzun zaman geçiren, masa başına bağlı çok sayıda profesyonel çalışandan oluşan ofisler için rahat bir seçenektir.

Ofis profesyoneli için klasik bir mikrofonlu kulaklık

Tüm önde gelen UC platformlarıyla çalışır

Üstün kaliteli ses sunmakla birlikte, sessiz ve gürültülü ofis ortamları için son derece uygundur.

Endişesiz tanıtım

Jabra UC Voice 550'nin en önemli özelliklerinden biri, tüm büyük UC sistemleriyle çalışmaya onaylı olmasıdır. IT departmanınızın uyumluluk sorunları veya zaman alıcı kurulumlarla uğraşmasına gerek kalmayacak. Sadece tak ve kullan.

Çalışanlarınızın kullanacağı bir mikrofonlu kulaklık

UC Voice 550 kullanımı kolay arama kontrolü özellikleri taşımaktadır. Çalışanlar, kablodaki kontrolden aramaları cevaplayabilir, sonlandırabilir, sessize alabilir ve ses seviyesini ayarlayabilir. Deri yastıklar, mikrofonlu kulaklığın kullanımını rahat kılar.

Ciddi profesyoneller için net görüşmeler

Serideki diğer mikrofonlu kulaklıklar gibi, UC Voice 550 de üstün ses performansı sunar. Mikrofon, arka plan gürültü önleme teknolojisini kullandığından, personeliniz müşterilerinizle net ve anlaşılabilir görüşmeler yapabilir.

Ürün Yorumları