• Jabra HALO Smart Mavi Bluetooth Kulaklık

Jabra HALO Smart Mavi Bluetooth Kulaklık

Ürün Kodu: 904402
Jabra Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Jabra Halo Smart Mavi 100-98300002-60 Bluetooth Kulaklık

Kablosuz müzik ve aramalarda olağanüstü ses kalitesi.

  • 17 saate kadar batarya süresi
  • Rüzgâr ve suya dayanıklı
  • Tek dokunuşla Siri® ve Google Now™

Net bir iletişim, gün boyu ve her gün

Jabra Halo Smart, gününüze başladığınız andan itibaren harika bir ses kalitesiyle aramalarınıza cevap verebilmeniz, işinizi organize edebilmeniz, günlük planınızı izleyebileniz ve müziğinizi dinleyebilmeniz için yanınızda olacak. İletişimde kalma özgürlüğünü yaşayın.

Mükemmel uyum için eğilebilir

Siri® veya Google Now™a tek dokunuşla erişim

Kulaklığınız yerinden oynamasın

Aramalarınızı istediğiniz yere yanınızda götürün

Jabra Halo Smart’ın rüzgâr korumalı mikrofonu ve hava koşullarına dayanıklı yapısı, aramalarınızı istediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz anlamına gelir.

17 saate kadar konuşma süresi

Şarjınız bittiğinde hayat bitmesin diye Jabra Halo Smart tek şarjla sunduğu 17 saat konuşma veya 15 saat müzik dinleme süresi ile sektöründe lider. Jabra Assist uygulaması, Android kullanıcıları için batarya kullanımını kesin doğrulukla izler ve Jabra Halo Smart’ın ne zaman şart edebileceğini önerir. Bu sayede, yollardayken bile içiniz rahat olur.

Her gün kontrol sizde

Yollardayken .eşitli işlerinizi halledebilmeniz için, ses düğmesine basarak anında Siri™ veya Google Now™a erişin ve ihtiyacınız olan bilgiyi alın. Jabra Halo Smart, Android kullanıcıları için takvim bildirimlerini, e-postaları, kısa mesajları ve sosyal medya iletilerini okuyabilir.

Harika ses kaliteli

Üstün ses kalitesini siz de deneyimleyin. Jabra Halo Smart, müzik dinlerken eksiksiz bir ses deneyimi yaşatan 10 mm’lik (0,4 in) hoparlörler ile donatıldı. Tercihiniz ister zengin baslardan yana olsun ister net tizlerden, Jabra Halo Smart’ın sunduğu ses kalitesi son derece etkileyici.

Tüm bunlar için bir uygulama var

Piyasadaki en güçlü sesli yardımcı olan Jabra Assist, gelen mesajları okuyarak*, batarya durumunuzu izleyerek ve çok daha fazlasını yaparak telefon kullanma deneyiminizi tümüyle baştan yazacak.


Ürün Yorumları